Zacinające się filmiki i muzyka

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Przed formatką wszystko było dobrze tzn, normalnie mogłam oglądać filmiki na internecie i na komputerze bez zacinania.Teraz po formatce zacinają się ciągle i nie da się tego normalnie oglądać.Nawet przy starcie komputera ten dźwięk który się pojawia tez się ścina.Czego to może być przyczyną? Jak to zlikwidować ? Pomocy!!!!!
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Formatowałaś tylko partycję systemową? Jaki system? Jakie zainstalowałaś kodeki do filmów?
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Hmm no nie znam się zbyt dobrze na komputerach,miałam tam gdzieś jakąś płytke to sobie sformatowałam.Wiem że formatowałam tylko dysk C.System Windows xP ? Zainstalowałam sobie Media Player Classic i o ile się niemyle są tam chyba wszystkie kodeki.I jak np. oglądałam ostatnio jakiś serial sciągniety na komputerze to wmiare się odtwarzał tylko co jakiś czas się zacinał.Bardziej jednak martwi mnie to że na internecie filmiki się ścinają.Używam Mozilli albo Opery jeśli to coś pomoże.Naprawde się nie znam na komputerach i mój grat doprowadza mnie do szewskiej pasji.Ale po formatce wszystko szybciej działa tylko jest problem z filmikami.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zainstaluj Javę, Flasha, DirectX i zaktualizuj wszystkie sterowniki.
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Flash juz mam zainstalowanego,zaraz zainstaluje Jave i DirectX,a akutalizaje sterowników to pewnie gdzieś w panelu sterowania?Zaraz to znajde.
A jeszcze mam zainstalowane K-Lite codec bo to się instaluje razem z MPC
 
Do góry