Zacięcie przy goleniu włosów łonowych

michael

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
103
Punkty reakcji
2
Mam takie pytanie do Was.
Chciałem skrócić owłosienie łonowe, było dość spore, więc nie dałoby rady golarką, więc zacząłem obcinać włoski nożyczkami i niestety skaleczyłem się na mosznie. Czy istnieje możliwość, że dojdzie do zakażenia czy to tylko zwykłe skaleczenie?
Pozdrawiam
 
M

molurikpl

Guest
Mam takie pytanie do Was.
Chciałem skrócić owłosienie łonowe, było dość spore, więc nie dałoby rady golarką, więc zacząłem obcinać włoski nożyczkami i niestety skaleczyłem się na mosznie. Czy istnieje możliwość, że dojdzie do zakażenia czy to tylko zwykłe skaleczenie?
Pozdrawiam

Człowieku nigdy wiecej tak nierob jesli chces zskrocic sobie wlosy na jajkach to najlepiej kup jednorazówke i z gol porzadnie po kilkurazahc skora ci tam stwardnieje i bedziesz depiolowal bez zadneog problemu a co do twojego pytania ocZywiscie ze moze dojsc do zakarzenia zalezy jakimi nozyczkami obcinales do paznokci? jelsi tak to powinnes jak najszybciej isc do lekarza rodzinego jelsi do wlosow tez powinnes to zrobic dbaj o członka ! masz go tylko 1 na całe życie
 

Ginter007

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja mam takie pytanie , bo po goleniu to strasznie swędzi i gdy dotykam lekko tego miejsca gdzie się goliłem to tak jakby te włoski się bijały w skórę .
 
Do góry