ZAciasna gumka

Roland1994

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajce chłopaki, ma 15 lat, razem z moją dziewczyną chcemy ju kupiłem już sobie gumki, i dzisiaj chciałem sprawdzić jak to jest mieć gumke na penisie... i jest pewien problem. Te gumki są za ciasne... nakladam na żołądź i dalej już nie chce się zsuwać w dół... kiedy już jakoś udalo mi sie nałożyć tą prezerwatywe to u nasady strasznie mnie obciskała że ta żyła która jest po prawej stronie(taka niebieska i gruba)może wy znacie jakieś wększe gumki?? teraz kupiłem TATOO- NEUTRAL. Prosze poradzcie cos...
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
chcesz uprawiać seks z dziewczyną? radzę uczęszczać najpierw na lekcje z biologii i wdż bo mimo że będziesz miał miał prezerwatywy stanie się nieszczęście...
wracając do tematu. neutral kojarzy mi się z normalną wielkością, są też na pewno większe ale nie znam konkretnej nazwy
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Witajce chłopaki, ma 15 lat,
Serio? Kto ma 15 ty czy ona? Radzę jadać śniadanie, bo zjadasz literki.
razem z moją dziewczyną chcemy ju kupiłem już sobie gumki
Co chcecie? Warkoczyki sobie zaplatać? :mruga:
i dzisiaj chciałem sprawdzić jak to jest mieć gumke na penisie...
:lol:
i jest pewien problem. Te gumki są za ciasne...
To może kup takie z frotki lepiej się rozciągają.
nakladam na żołądź i dalej już nie chce się zsuwać w dół...
Już są żołędzie? Kurde, a podobno wiewiórki głodują. Już wiem dlaczego :phi:
ta żyła która jest po prawej stronie(taka niebieska i gruba)
Co ty nie powiesz, każda żyła przez skórę jest niebieska i powiem ci w sekrecie, że zdarzają się i grube.
może wy znacie jakieś wększe gumki??
Tak gumki recepturki.

Kufa a tak serio to idź do szkoły, poucz się trochę, bo do seksu nie dorosłeś, ani ty, ani ta twoja panna.

chcesz uprawiać seks z dziewczyną? radzę uczęszczać najpierw na lekcje z biologii i wdż bo mimo że będziesz miał miał prezerwatywy stanie się nieszczęście...
wracając do tematu. neutral kojarzy mi się z normalną wielkością, są też na pewno większe ale nie znam konkretnej nazwy
Pierwszą część popieram. Z tego co mi wiadomo UNIMIL i DUREX wypuścili XXLe.
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Jeśli chodzi o mnie to rozmiary gum to grubo przesadzony temat dla plastikowych kolesi którym jak w pisiorka coś ciśnie to już płacz i męka wielka. Po to właśnie są gumy, maja się nie zsuwać i być ciasno nasadzone na penisie, przecież ona nie ciśnie tak, że nie można oddychać. Bez przesady, to tylko kawałek lateksu. Zaraz pewnie podniesie się chór super ogierów z metrowymi maczugami i powie, że skoro mam małego penisa to nic nie czuje, ale ich to naprawdę boli...(odpowiadam, patrz pierwsze zdanie) Znane są zabawy Ba! sam to robię niekiedy dla zwały, że nakładam sobie kondoma na głowę i dmucham nosem. I co? nie jest za ciasny. A piętnastolatek kupi sobie polecane przez Was XXL, źle założy, zsunie się i mamy temat na forum pod tytułem "RATUJCIE CO ROBIĆ CZY TO CIONŻA!!!!11"
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
Wychowanie seksualne w szkołach, za grosz szacunku . Wtedy już dzieci w wieku 13 lat będą uprawiały seks. Lewacka durnota doprowadzi do tryumfu Babilonu i tępoty społeczeństwa.

Żal mi cię chłopie, naprawdę żal...
 

century

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2008
Posty
36
Punkty reakcji
1
Zaraz pewnie podniesie się chór super ogierów z metrowymi maczugami
Dobre, dobre !; D
A co do tematu, sam mam 15 lat i jakoś nigdy nie myślałem o wkładaniu gumki na penisa dla zabawy. Radzę uczęszczać na lekcje Biologii albo zapytaj się swojej nauczycielki i napisz mi co powiedziała. :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
To zalezy od Twoich rozmiarow. Moj chlopak tez mial czasem z tym problem, prawie kazda jest na niego za mala, ale na pewno dlatego, ze nie ma rozmiaru jak statystyczny Polak, ale wiekszy. Uzywalismy tez unimil xxl. ale jestes mlody wiec na Ciebie pewnie bedzie za duza , wiec kup nawet jakies unimile, ale zwykle. Pewnie beda ok.Chociaz lepioej pomysl czy jestes gortowy bo 15 lat to troche malo na taki krok. Kazda antykoncepcja kzoe zawiezc , oczywiscie nie chce straszyc, ale co innego ja majac 19 lat, gdfyby nawety anty zawiodlo, dam sobie rade z partnerem, ale Wy majac 15 lat ?
 

papla170

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
8
Cześć wszystkim. Nie chce zakładać nowego tematu. Ciężko się przyznać ale nie mam tak dobrze jak Wy. Mam trochę mniejszego ale się tym nie przejmuję, bo nie mam na to wpływu. Znacie może jakieś gumy które są dla ludzi o mniej okazałych rozmiarach?
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
papla170 proszę Cię bardzo:

"Standardowa europejska prezerwatywa przewidziana została na członek o średniej długości ok. 14 cm podczas wzwodu (wg raportu Kinseya z 1948 roku – 15,25 cm, wg badania Wessellsa z 1996 roku – 13 cm). Rozmiar takiej średniej statystycznej gumki to ok. 180 mm długości i ok. 53 mm w obwodzie. Ludzie (i prącia) są jednak różni i okazało się, że to, co dobre dla Europejczyków, jest zbyt duże dla Hindusów (mających najmniejsze członki na świecie – w czasie wzwodu 12,5 cm), ale zbyt małe dla Sudańczyków, szczęśliwych posiadaczy największych penisów świata, w stanie erekcji osiągających 19–20 cm. Prezerwatywy w zależności od rynku zbytu produkuje się w trzech podstawowych rozmiarach: L (afrykański), M (europejski) i S (azja- tycki). Jednak w obrębie każdej z trzech grup pojawiają się kondomy dłuższe i nieco szersze niż standardowe (np. Durex Comfort XL, Unimil Special Collection XXL, RFSU Okeido, Contex Extra Large), co w większości przypadków służy jedynie poprawie samopoczucia (rozciągliwy lateks jest w stanie dopasować się do większego rozmiaru), a w związku z tym świetnie się sprzedaje. Na polskim rynku do największych należy Durex Comfort XL, liczący 218 mm długości i 63 mm w obwodzie. Dla równowagi istnieją też kondomy dla wyjątkowo ubogo wyposażonych panów, nazywane „ściśle przylegającymi” (np. Exotica Snugger Fit, Durex Close Fit czy RFSU Mamba)."

na przyszłość, wygoogloj to zioom. :] wiem, że łatwiej zapytać niż się wysilić, ale to nie boli.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
chvja wiecie, w szkole was nauczą jak się do cholery nie uczyć, a nie jak uprawiać sex. Pizn.ijcie się głupie ci.py w te puste łby zanim coś napiszecie. Kup sobie gościu jakieś durexy xl i będziesz miał po kłopocie, a tak najlepiej to walić bez gumy bo z gumą to jakbyś tarł o szkło
 

szalejowa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Jak to dobrze, że chociaż kilku z forumowiczów potrafi podejść do sprawy nieco poważniej, niż debilnie wyśmiać - w niektórych kwestiach może i z racją, ale w pewnych - zupełnie bezpodstawnie :] Choć, RolanDzie, poszperanie w necie też by Ci nie zaszkodziło. Jeśli specjalnie założyłeś tu konto, bardziej opłacałoby Ci się poczytać inne fora.
 
Do góry