Zachodniopomorskie - inwestycje mieszkaniowe

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Witam!

Chciałabym się zorientować w rynku developerskim województwa zachodnipomorskiego :) A do kogo, jak nie do mieszkańców, którzy na co dzień mają do czynienia z różnymi newsami i sytuacjami związanymi z nowymi inwestycjami mieszkalnymi, najlepiej uderzyć? :)

Części mojej rodziny zachciało się wyprowadzić w tamte okolice z powodu a) drugiej części rodziny b) intratnej pracy (niepotrzebne skreślić :p )

Orientowali się już w ofercie kilku developerów i na razie do gustu przypadł im najbardziej Neptun Developer.

Chciałabym jednak się zorientować, czy ta solidnie zapowiadająca się firma (na tym rynku 10 lat to jednak kawałek czasu), cieszy się równie solidnym zadowoleniem klientów :)

Będę wdzięczna za wszelkie informacje :eek:k:
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Wiem, że w mijający weekend firma developerska Neptun organizowałam piknig na osiedlu Dolina Słońca. Mam znajomych którzy kupowali u nich mieszkanie z tego co kojarzę na osiedlu Bursztynowym. Nie narzekali absolutnie na nic. Wszystko było po ich myśli, brali mieszkanie w systemie "pod klucz" i naprawdę nie było to mieszkanie wykonane po najmniejszej linii oporu lecz standard jest wysoki.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Powiem, że tradycyjnie z cenami różnie zalezy od metrażu mieszkania. Ale Neptun widziałam ma teraz promocyjne ceny mieszkań. Jak jesteś bliżej zainteresowana to tutaj masz aktualną ofertę.
 

fille

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Ja też słyszałam dobre opinie o Neptunie.
fumka - jeśli teraz Twoja rodzina chce się przeprowadzać, to może załapie się na okazje. Teraz podobno mają niżesz ceny, więc jeśli tylko podpasuje jakieś mieszkanko to warto. Ja bym się decydowała :)
 
D

Dorka123

Guest
jeśli to jeszcze aktualne to zerknij też na stronę lex-house, na pewno będzie w czym wybierać, bo mają sporo ofert: domy, mieszkania, działki. Współpracują też z doradcami kredytowymi, więc można spor spraw załatwić za jednym razem... Znajoma była bardzo zadowolona, chociaż ona akurat wynajmowała mieszkanie, a nie kupowała.
 
L

libelule

Guest
znajomi przeprowadzali się z Gdańska do Szczecina i z tego co pamiętam też z lex-house korzystali, sprzedali gdańskie mieszkanie i tam kupili. Nie mogę osobiście powiedzieć jak wygląda, ale jak w końcu zrobią obiecaną parapetówkę to powiem więcej ;) chwilowo tyle że zadowoleni są :)
 
D

Dorka123

Guest
a kupowali za gotówkę czy korzystali też z tych ich doradców kredytowych? jestem ciekawa jak to się odbywa...
w ogóle to usłyszałam o fajnym rabacie, ale muszę to najpierw potwierdzić zanim tu napiszę ;)
 
L

libelule

Guest
czy z ich doradców korzystali czy z innych to nie wiem akurat, ale jakiś kredyt brali więc może i od nich. Mogę zapytać :) a o co z tym rabatem chodzi? z ciekawości pytam bo mnie raczej Gdańsk interesuje a Lex-house jest zachodniopomorski z tego co widzę, ale powoli próbuję się zorientować o co chodzi z nieruchomościami i czego szukać, coraz bardziej mi się własne cztery kąty marzą ;)
 
D

Dorka123

Guest
no właśnie nie wiem jak to do końca z tym jest, bo dowiedziałam się o tym od kumpeli i szukam potwierdzenia, czy to jeszcze aktualne... chodzi o to, że dają 10% zniżki na usługi dla tych, którzy dowiedzieli się o nich z forum internetowego
 
L

libelule

Guest
z tym 10% rabatu to nie wiem jeszcze jak jest, z tego czego zdążyłam się dowiedzieć z rozmowy z nimi to wiem że rzeczywiście brali jakiś kredyt u nich, tutaj masz kontakt jakby Cię to interesowało: http://www.lex-house.pl/material.php?wybor=7 . A z tym rabatem to na poważnie tak? nie zapytałam bo rozmawiałam z nimi zanim przeczytałam Twój post, jakby co mogę się dowiedzieć bo to niegłupie jest, 10% piechotą nie chodzi :)
 
L

libelule

Guest
to zadzwoń w takim razie i się dowiedz, miałam to właśnie zaproponować :) a jak już się dowiesz jak z tym rabatem to napisz, sama ciekawa jestem :)
 
L

libelule

Guest
oho, ładnie :) mojej sytuacji to i tak nie zmienia, ale może zaproponuję coś takiego gdańskim biurom nieruchomości :p
 
D

Dorka123

Guest
hehehe, proponuj, ale nie wiem czy coś zdziałasz :p jeśli nie to Szczecin stoi otworem :p
 
L

libelule

Guest
za coś takiego: http://www.lex-house.pl/ofertydetal.php?oferta_id=76625 to jestem się gotowa przeprowadzić choćby dziś :D
 
D

Dorka123

Guest
hahaha, mi się podoba podobne, ale puste, zrobię po swojemu :)
http://www.lex-house.pl/ofertydetal.php?oferta_id=76691
 
L

libelule

Guest
też to widziałam, boskie!!! 80m2 za taką cenę, brałabym od ręki jakbym byla ze Szczecina :))))
 
D

Dorka123

Guest
zawsze możesz się przeprowadzić ;)
ogólnie to znalazłam też u nich boski dom, ale cena już nie na moje możliwości, a szkoda, bo zawsze marzyłam o domu :/
http://www.lex-house.pl/ofertydetal.php?oferta_id=76644
 
Do góry