zachodniopom....laczmy sie:::))))

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
To może w wakacje mały wypadzik na lody (boże jak to brzmi :D) do Mielna ? :p
Nom.. to lepiej powiedzieć "na piwo" ( kurcze..nie pije piwa..wolę Colę :lol: , ale chyba nie wszyscy tu mogli by pić piwo więc..może faktycznie niech zostanie ta Cola) ..ale kierunek Mielno..dobra myśl :eek:k:

A mnie zabierzecie na lody? xD Ja nie stamtąd, ale wszystkich z tamtych stron, znaczy pare osób lubię i tez chce, mogę? xD
Jaaaasne, w większym gronie zawsze raźniej :eek:k:
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Hehe.. to rzut beretem (i to moherowym :D ) od Koszalina..jak kiedys wpadniesz tu , to zapewne znajdzie się parę osób , które chętnie pełniły by role przewodnika po nadmorskiej plaży w Mielnie :p
hmm no to ciekawie ciekawie :sexy: może kiedys wpadne tam do Was nad morze :p

albo po prostu przyjedzcie do mnie na lody (również be skojarzen prosze :p ) w wakacje :)
 

kk3adam

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja jestem z Wałcza xD to okolo 25kilometrow od Piły ;) meiszka ktos w Wałczu??;>
 

Marinella

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
?
Ja jestem z Łeby. To raczej też zachodniopomorskie..
Mieszka tam ktoś ? :>
 

thekrolik89

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
go wytrzasnęli?
jestem dumnym mieszkańcem Szczecina :D a w Gryfinie jest niezły basenik na którym można poderwać jakieś panny :D:D
 

biznesmarty

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Ja jestem ze Szczecina, więc raczej się łapię do zach-pom :D


Nowa Szczecinianka się wita :Hello:


:eek:k:

Po powitaniu.

Głosujcie na oba miasta.

:eek:k: Gdynię :eek:k:
:eek:k: Szczecin :eek:k:

Cześć!
Już niedługo pojawi się nowa wersja gry Monopoly - Monopoly Świat! Możemy uczestniczyć w jej tworzeniu! Wystarczy głosować na ulubione miasta! 22 miejsca, które uzyskają najwięcej głosów z całego świata, zostaną włączone do planszy gry Monopoly Świat.Do drugiej tury losowania zakwalifikowała sie Gdynia i Szczecin(co prawda to nie moje miasta , ale jednak to Polska) Pomóżcie i zagłosujcie!!!!

http://www.monopolyworldvote.com/pl_PL/world

można głosować raz dziennie



:eek:k:


:eek:k:

BB)
 
Do góry