Zaburzenia równowagi

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Witam!!
Od kilku miesięcy zdarzają mi sie zaburzenia równowagi... Nie wiem co sie dzieje myślałam że przejdzie ale zawsze szczególnie w czasie okresu zdarza mi się upaść ostatnio troszkę się poobijałam... krew mam w porządku inne rzeczy też co jest ze mnąą??
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm chodzi o to ze Ci ciemno przed oczami ii nagle upadasz?? (czyli ze omdlenia??) ??? podczas okresu to normalne ;) tzn niektore kobiety tak mają inne nie
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
musi napisac czy chodzi o omdlenia czy nie :p.. bo jezeli tak to moze byc tak ze np nawet po gorącej kąpieli mdleje (ja tak np mam :p)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
hmmm może to faktycznie ma związek z tymi omdleniami , które opisywałaś w poprzednim temacie ? moze na[rawdę warto udać sie do lekarza ? pozdrowienia :*
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Sądze,że lepej będzie jak wybierzesz sei do lekarza. bo to nie jest normal. Pozdrófka i 3maj sie.
 

Diane:)

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Bielsko-Biała
Zawroty głowy można też mieć gdy np leżysz a potem nagle wstajesz na nogi...
Ja mam tak często.
Albo siedzę i szybko wstaję to tak samo xD
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Byłam badana jakiś czas temu przez neurologa i wszytko jest ok!! Nie wiem... To jest jakoś tak że idę robi mi się nagle tak dziwnie i upadam..... a potem sama wstaje i wszytko znowu jest dobrze...... To chyba nie ma związku z tym okresem bo to tak mniej więcej połowa tych upadków była w tym czasie.... A co do omdleń to są znacznie rzadziej... :D

A to co mówi Diane to też.... ale przywykłam do tego...
 
Do góry