Zabili mi żółwia

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Ja mam duzo kawalkow. Demo i plyte i jeszcze cos. Ja tam ich lubie ;)
"Politykom nie bede klanial sie wpas, nie zaufam komus kto mnie zdradzil chociaz raz.... Zabili mi zolwia w rytmie mlosci" :)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Świetny zespół. Ostatnio jakoś z kwietniu bodajże mieliśmy koncert Punky, Reqqae Live na którym występowały żółwie.

"Na mojej półce zdycha mały kwiatek".
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
tam jest bodajrze "na mej polce" bo chyba z mojej by sie nie wyrobil ;D.
Jak masz moze ta piosenke w dobrej jakosci to prosze na PW, ja mam tylko z jakiejs starej plyty ;) i jakosc slaba
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Karh, masz racje tam jest "na mojej" mialem troche gorsza wersje, jakas garazowa i o polowe szybsza ;)
 

Martuś1991

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie...
Mnie zaraziła kuzynka nieśmiertelnym "Kwiatkiem" - dzień w dzień po 15 razy "na mojej półce zdychał mały kwiatek"... xD w końcu miałam ich dość, ale potem stwierdziłam, że może pasuje posłuchać czegoś innego i nie patrzeć tylko na Kwiatuszka... I tak jakoś się wkręciłam pomalutku w tę muzykę :)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
No ja bylem na ich mozna powiedziec koncercie w sobote.
Zaczeli kawalkiem "Kwiatek". Stalem pod sama scena, i mnie sciskali. ale waaaarto bylo :). Ale sie wybawilem ;)
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
"bo wszystko to iluzją jest i magiąi zdarza sie raz na milion"wiosna ... najbardziej lubie ten kawałek :)


fajne mają piosenki,od czasu do czasu lubie sobie posłuchać... ogólnie jestem na tak :D
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
kawalek "Żywiol glupca"
mniej wiecej w polowie jest taki fragment
"Politykom nie bede klanial sie w pas, nie zaufam komus, kto mnie zdradzil chociaz raz nie ma taki sily ktora zniszczy to co w nas. Panie realizatorze prosze w gore was. Musisz poznac wazna sile swojej wielkosci, musisz sie nauczyc zyciowej madrosci. przeciez wszyscy dzis jestesmy juz mocono dorosli. Zabili mi zolwia w rytmie milosci"


Ten fragment na koncercie byl zaspiewany przez caly tlum :) Naprawde sper wyszlo. Az mnie ciarki przeszly :)
 
Do góry