Zabiegi wygładzające zmarszczki

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Na mojej twarzy pojawiło się kilka dość widocznych zmarszczek, skóra nie jest już tak napięta jak bym sobie tego życzyła :/ Na zbliżające się urodziny chciałabym się "wygładzić" ale obawiam sie skutków ubocznych po kwasach i botoksie oraz samego bólu. Słyszałam tez informacje o przemieszczania sie tych substancji w skórze co jest przyczyna deformacji twarzy. Poradźcie mi proszę coś mniej inwazyjnego ale równie efektywnego... o ile coś takiego istnieje :)
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Na Twoim miejscu od razu bym ruszyła do jakiegoś salonu kosmetycznego.Tam na pewno uzyskasz odpowiedzi,na Twoje pytania.Ze skórą nie ma żartów,nie ma co działać na własną rękę.Nie rób botoksu-jak widzę te wszystkie gwiazdy po botoksie to mowę mi odbiera.Wyglądają strasznie.
 

lelumpolelum6

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
A myślałaś o jakiś masażach? Może regularne stosowanie takich masażów mogłoby wpłynąć na ujędrnienie cery? Najlepiej popytaj w salonach kosmetycznych, na pewno coś poradzą.
A stosowanie botoksów, cóż to już indywidualna sprawa. Ja jestem akurat przeciwniczką niż zwolenniczką.
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Świetną alternatywą dla tych wszystkich botoksów i kwasu hialuronowego jest cosmolifting japoński, taki masaż odmładzający połączony z drenażem limfatycznym, naprawdę przynosi efekty i nie ma żadnych skutków ubocznych, jak to bywa z bardziej inwazyjnymi metodami, np. deformacja twarzy, jak wspominała koleżanka wyżej.
Nie wiem dlaczego teraz wszyscy myślą, że ze zmarszczkami można walczyć tylko za pomoca igły i skalpela a zapominają o naturalnych sposobach, o medecynie dalekowschodniej, która naprawdę przynosi wspaniałe efekty, tylko spójrzcie na te wszystkie japoneczki, jak one świetnie sie trzymają :)
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
właśnie, mało się widzi pomarszczoną japonkę:D wracając do masażu, to są używane przy nim jakieś preparaty, tak? miałaś może taki masaż? podobało Ci się, widzisz efekty? a i jeszcze jedno:D jak często chodzi się na te masaże?
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Byłam na takim masażu i dla mnie jest to super sprawa. Tak, wykorzystuje się do niego różnego rodzaju preparaty, m.in. glinkę, olejek z dzikiej róży, maski, to tyle z tego, co zapamiętałam haha, ale jest tego dużo więcej. Efekty widać juz po pierwszym zabiegu, skóra jest bardziej napięta, przez co zmarszczki sie spłycają i są mniej widoczne. W dodatku taki masaż bardzo odpręża i relaksuje, aż nie ma się ochoty schodzić z tej leżanki :)
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
musi ładnie pachnieć:) lubię masaże i eksperymenty więc zastanawiam się:) a możesz mi powiedzieć gdzie robiłaś? bo wolałabym jeśli już w miejscu gdzie ktoś już był i może mi o nim coś powiedzieć:)
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
musi ładnie pachnieć :) lubię masaże i eksperymenty więc zastanawiam się :) a możesz mi powiedzieć gdzie robiłaś? bo wolałabym jeśli już w miejscu gdzie ktoś już był i może mi o nim coś powiedzieć :)
A no to zależy skąd jesteś, bo ja robiłam w Warszawie, na Woli jest taki salon Chanta'l, fajna przyjemna obsługa, miła atmosfera, nastrojowa muzyka, no czego chcieć więcej :)
Jak nie jesteś z Wawy, to szukaj w jakichś większych salonach, bo w małych gabinetach kosmetycznych nie spotkałam sie z tym masażem.
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
u mnie niestety w mieście nie ma takiego masażu właśnie, a strasznie mi się marzy. Ale mam siostrę w Warszawie to ją też może zabiorę, jej też się przyda bo jest strasza ode mnie. Mam nadzieje, że się tylko nie obrazi:D
 

lelumpolelum6

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Dziewczyny, sama mam ochotę na taki masaż. Wydaje mi się, że po takim masażu cera jest bardziej jędrna i "świeższa". Mam teraz nowy zanim zacznie się lato :tongue:
 

karlenka

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
52
Punkty reakcji
0
Jakoś wolę coś co daje trwalszy efekt i szybko widoczny. Wiem, że jestem w gorącej wodzie kąpana ale jak w coś inwestuję to chcę widzieć efekt, dlatego zamierzam skorzystać z zabiegu kwasem hialuronowym.
 

mniszka11

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
karlenka napisał:
Jakoś wolę coś co daje trwalszy efekt i szybko widoczny. Wiem, że jestem w gorącej wodzie kąpana ale jak w coś inwestuję to chcę widzieć efekt, dlatego zamierzam skorzystać z zabiegu kwasem hialuronowym.
popieram - kwas hialuronowy daje bardzo szybko efekty, które to utrzymują się do roku czasu :) Obecnie jest najpopularniejsza metoda wygładzania zmarszczek :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
niestety tak to już jest, że z wiekiem coraz gorzej jest z naszą twarzą, mnie do tej pory pytają o dwód bo wwyglądam na 16 lat, ale jak się uśmiechnę to jest dramat. Kurze łapki wokół oczu. Aż strach się uśmiechać. Można i szukać pozytywów, widać, że jestem wesołym człowiekiem, ale z drugiej strony to nie jest ładne. Ale najwyzszy czas się za siebie wziąć, może by się tak wziąć za siebie, szczególnie, że teraz w good time day spa są fajne promocje, a zaffiro gratis do innego zabiegu.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Po zabiegach zmarszczki się nie odradzają?
Operacja załatwia sprawę na dłuższy czas. Tylko że z usmiechaniem się są kłopoty - jest taka martwa twarz Michelle Morgan. :eek:k2:
 

juliettee1

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
30
Punkty reakcji
0
Właśnie jak to jest z tymi zabiegam. Czy człowiek wygląda naturalnie po nich?
 

puzderko

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
"skutków ubocznych po kwasach i botoksie"? "przemieszczania sie tych substancji w skórze"? Nie ma chyba takich możliwości Dr Urszula Brumer tłumaczyła mi, że jeśli zabieg jest robiony przez dobrego specjalistę nie może zaszkodzić. Poza tym botoks i kwas to nie wypełniacze, więc nie ma się co "przemieszczać"/
 

sansa1

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
A ja polecam mezoterapię osoczem bogatopłytkowym. Miałam taki zabieg i efekty są super, skóra jest bardziej wygładzona, a zmarszczki są wyraźnie delikatniejsze. Tak w skrócie ten zabieg polega na pobraniu krwi, uzyskaniu z niej specjalnego koncentratu i wstrzyknięcia tego w twarz. W tym koncentracie są czynniki wzrostu i dzięki nim, całkiem naturalnie skóra się wygładza. Jest kilka metod uzyskiwania koncentratu, mi polecono angel system. To całkiem nowa metoda, ale podobno daje najlepsze i najszybsze efekty, bo pozwala na uzyskanie najbardziej skoncentrowanego osocza.

Sam zabieg może nie jest super przyjemny, ale straszny też nie, ja spokojnie go przeżyłam i nie było tak źle, jedynie lekki dyskomfort.
 
R

rabunia89

Guest
Żadne zabiegi u kosmetyczki nie działają. Moja mama miała ich wiele w Krakowie, efektów nie było widać. Zmarszczki nadal były widoczne :/ Szkoda pieniędzy na takie zabiegi. Teraz mama stosuje krem odbudowujący hb. Smaruje nim zmarszczki regularnie, wiadomo, że na efekty trzeba poczekać, ale powoli zmarszczki się zmniejszają ;)
 

MajaKornatowska

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Dobrym sposobem na zmarszczki jest mezoterapia bezigłowa, wg mnie to super alternatywa dla botoksu, bo nie tylko niweluje zmarszczki ale także poprawia kondycję i jędrnoścałej skóry twarzy,moja siostra miała robioną mezoterapię w salonie newlook,oprócz zmniejszenia zmarszczek ,cera zrobiła się bardziej promienista,gładsza,widać było zmiany.
 
Do góry