zabiegi kosmetyczne dla cery tlustej

michasia123

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Czy moglby ktos polecic mi konkretne zabiegi kosmetyczne w salonie kosmetycznym do very tlustej?
 

igor_cool

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Może tak byśmy zaczęli od tego, żeby Ci polecić regulamin tego forum?

W ciągu 10 minut założone dwa tematy z tej samej dziedziny, tylko pod dwoma różnymi tytułami - nie przesadzajmy, jak Ci nikt nie odpisał, to się czeka a nie zakłada kolejne posty. Temat przyklejony >>>> TUTAJ
 

michasia123

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Może tak byśmy zaczęli od tego, żeby Ci polecić regulamin tego forum?

W ciągu 10 minut założone dwa tematy z tej samej dziedziny, tylko pod dwoma różnymi tytułami - nie przesadzajmy, jak Ci nikt nie odpisał, to się czeka a nie zakłada kolejne posty. Temat przyklejony >>>> TUTAJ




Sluchaj zdaje sobie sprawe z tamtego tematu ale jak nie wiesz o co chodzi to sie najpierw zastanow a pozniej sie rzucaj. W jednym temacie chodzi o PRZEPISY NA MASECZKI DOMOWE a w drugim o KONKRETNE ZABIEGI W SALONIE KOSMETYCZNYM a to jest wielka roznica. Jak sie nie znasz to sie poprostu nie odzywaj !!!
 

igor_cool

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
jak nie wiesz o co chodzi to sie najpierw zastanow a pozniej sie rzucaj. W jednym temacie chodzi o PRZEPISY NA MASECZKI DOMOWE a w drugim o KONKRETNE ZABIEGI W SALONIE KOSMETYCZNYM a to jest wielka roznica. Jak sie nie znasz to sie poprostu nie odzywaj !!!

1 - ja się nie rzucam, tylko kulturalnie zwróciłem uwage, wykrzykników w swojej wypowiedzie nie stosowałem prawda?

2 - Zabiegi kosmetyczne, maseczki do cery suchej - można było to wszystko zawrzeć w jednym poście, tym bardziej że jest on bardzo podobny, wystarczyła edycja, ale ok, niech Ci będzie, są to dwa różne tematy, tak jak czym się różni zielona papryka od czerwonej? Ech.. Faktycznie może nie będę się już wypowiadać na ten temat.
 
Do góry