Zabić Miłość

chuck1991

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Czy łatwo jest zabić w sobie miłość...?
To pytanie na pewno każdy sobie chociaż raz zadał i pewnie część starała się to zrobić ale czy jest jakiś sprawdzony sposób żeby zniszczyć w sobie tak silne uczucie? Czy jest to w ogóle możliwe?
Każdy kto ma ten problem na pewno stara się zniszczyć to uczucie na wiele sposobów, można zająć się czymś zupełnie innym, znaleźć sobie jakieś hobby które pomoże nam zapomnieć o tej osobie albo możemy zastosować metodę klina ale czy to nam pomoże na dłuższą metę? W końcu miłość to najsilniejsze uczucie, możemy przestać myśleć o drugiej osobie ale czy nie będą wracać do nas wspomnienia?

Ciekawy jestem jakie są wasze odczucia na ten temat i czy sądzicie że możliwe jest "zabicie" w sobie miłości? Jeśli tak to w jaki sposób?
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Na pewno hobby pomaga w jakimś stopniu , ja dalej z tym walczę i powiem że coraz gorzej jest , na szczęście kieruję się rozumem a nie sercem , czy da się zabić tak silne uczucie ??? zapewne tak tylko do tego jest potrzebny czas , lecz gdy się widzi tą osobę czy nawet samo to że pokazuje się na gg jako dostępna głupie myśli powracają . Ostatnio zacząłem ćwiczyć , mi to bardzo pomaga choć dalej czasami myślę , jeśli masz również taki problem to właśnie znajdź jakieś zajęcie , postawienie sobie celu w życiu , dążenie do czegoś to właśnie pomoże Ci wygrać z tym uczuciem a przynajmniej jakoś zminimalizować , zapomnieć . W innym razie ta sprawa doprowadziła by mnie do obłędu , Może nie każdemu to pomaga bo zapewne zależy to od charakteru , podejściu człowieka do życia , ale to jest mój sposób i na chwilę obecną skuteczny.
 

chuck1991

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Na pewno hobby pomaga w jakimś stopniu , ja dalej z tym walczę i powiem że coraz gorzej jest , na szczęście kieruję się rozumem a nie sercem , czy da się zabić tak silne uczucie ??? zapewne tak tylko do tego jest potrzebny czas , lecz gdy się widzi tą osobę czy nawet samo to że pokazuje się na gg jako dostępna głupie myśli powracają . Ostatnio zacząłem ćwiczyć , mi to bardzo pomaga choć dalej czasami myślę , jeśli masz również taki problem to właśnie znajdź jakieś zajęcie , postawienie sobie celu w życiu , dążenie do czegoś to właśnie pomoże Ci wygrać z tym uczuciem a przynajmniej jakoś zminimalizować , zapomnieć . W innym razie ta sprawa doprowadziła by mnie do obłędu , Może nie każdemu to pomaga bo zapewne zależy to od charakteru , podejściu człowieka do życia , ale to jest mój sposób i na chwilę obecną skuteczny.


Właśnie staram sie walczyć z tym w taki sam sposób, postanowiłem wrócić do zajęcia które uwielbiam a z którego zrezygnowałem dla dziewczyny i to był mój błąd, mam nadzieje że w jakiś sposób przestanę dzięki temu o niej myśleć.
Ale musze przyznać rację że jak sie widzi tą osobę albo chociaż wchodzi na dostępny czy patrzy na profil na NK to od razu jest takie dziwne uczucie i myśl dlaczego jest tak a nie inaczej.
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
jak to zabic? normalnie miec to w :cenzura:e wszystko miec w :cenzura:e i sie interesowac swoim ja- egoistyczne ale skuteczne
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Mlosc ma zbyt szerokie pojecie. Ale mozna sie jej pozbyc. Mi sie udalo, po kilku latach nie wiem co oznacza milosc i sie juz pewnie tego nie dowiem.
Ale po co to robic. Moje zycie jest szare, bezbarwne.
 

katrina50

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Od miłości blisko do nienawiści. Nic na siłę. Ja uważam, że najłatwiej jest według zasady: co z oczu to z serca. Ale wtedy musiałybyśmy chyba wyjechać gdzie pieprz rośnie.
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Ja również wyznaję zasadę, że czego oczy nie widzą sercu nie żal. Kocham moją byłą (chyba). 1.5 roku minęło. Choć spotykam się z nową od jakiegoś czasu zapomnieć o niej nie potrafię. To jest silniejsze ode mnie. Ale nie łamię się i z byłą koniec. Żyć przeszłością nie będę. Przyszłość jest ważniejsza.
 

westalka

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Uważam, że to kwestia charakteru człowieka. Ludziom bardziej uczuciowym i wrażliwym jest o wiele trudniej w tych sprawach.
Ja podchodzę do życia w sposób było minęło i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Jestem w stanie w dość ktrótkim czasie sobie "wybic" z serca uczucia.
 

kamilunia

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
a tu i ówdzie
Ale musze przyznać rację że jak sie widzi tą osobę albo chociaż wchodzi na dostępny czy patrzy na profil na NK to od razu jest takie dziwne uczucie i myśl dlaczego jest tak a nie inaczej.
To wyrzuć ja z listy znajomych na GG i NK po co sie katowac bedzie łatwiej. Przetestowane na sobie :D
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
hmm ja juz dwa razy sie wymiksowywalam z uczucia stosowalam metode idz w rozrywke poznawalam fajnych ludzi wielu przyjaciól którzy wypelniali mi czas i jakos przemijalo, a ze jestem osoba która nie znosi byc sama szukalam nowego uczucia i o dziwo jak juz sie poddawalam to samo do mnie przychodzilo.Klina nigdy nie stosowalam bo to nie fer myslec o kims innym gdy zaczyna sie nowy zwiazek.Ogólnie nie uwazam czasów samotnosci za stracone wyszumialam sie a teraz jestem szczesliwa mezatka.I tez uwazam ze najlepiej usunac z listy kontaktow dawna milosc przynajmniej dopuki ci nie przejdzie odciac sie jesli sie da bo ja np mialam bylego sasiada (tragedia) niedosc ze on to jeszcze moje nastepczynie z nim ogladalam (masakra), ale dalam rade.
 

chuck1991

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
32
To wyrzuć ja z listy znajomych na GG i NK po co sie katowac bedzie łatwiej. Przetestowane na sobie :D

Niby wywaliłem ją z NK z gg jej jeszcze nie skasowałem ale nawet jak nie mam jej w znajomych to włazi na mój profil i podgląda tak że z tym będzie ciężko
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
to wejdz w ustawienia prywatnosci na nk i ustaw sobie opcje zeby nie widzieli cie inni jak ich podgladasz wtedy nie bedziesz tez widzial gosci ktorzy odwiedzaja twoj profil.
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Mi się zdaje że to nie podglądanie na Nk , nie oto chodzi , a konkretnie sama dostępność tej osoby
 

kamilunia

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
a tu i ówdzie
Niby wywaliłem ją z NK z gg jej jeszcze nie skasowałem ale nawet jak nie mam jej w znajomych to włazi na mój profil i podgląda tak że z tym będzie ciężko
na NK jest chyba taka opcja zablokuj czy czarna lista cos w tym stylu. Jak nie bedzie w Twoich znajomych to zablokuj galerie dla nieznajomych i po kłopiecie ;) a skoro ona zerwała (zakładam tak bo Ty skoro chcesz zapomnieć) to po co oglada Twój profil dziecinada :mruga:
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
A ja jestem za skasowaniem NK najlepszy sposób po co kombinować z blokowaniem itp skoro można w szybszy sposób ja nie mam Nk i się cieszę z tego powodu , no ale nie będę pisał w tym temacie zalety i wady posiadania NK , zresztą i tak Ci to nic nie da , pójdziesz na jakąś imprezę wypijesz trochę więcej i już masz w głowię mętlik , wiem to sam po sobie .
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Moim zdaniem da sie zyc bez milosci. Moja sila napedowa sa marzenia, plany i ich realizacja, glod sukcesu. nienawisc, bol i zlosc oraz nadzieja. ale nie ma milosci, jest co najwyzej wspolczucie, smutek, umiejetnosc wspierania i pomagania.
 

ciemne słoneczko

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
znienacka
Moim zdaniem zabić się nie da- po pewnym czasie sama umrze. Można jej tylko trochę pomóc urywając kontakty z osobą, którą się kocha. To naprawdę działa.
 

Pollyns

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2009
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Nowy Sącz
W moim przypadku niestety pomaga tylko mocniejsze zadurzenie się w innym... A to jest najgorsze :( Bo jak i tamtą miłość trzeba bd zabić... To bd źle
 
Do góry