Zabawy z psami

byklu

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Możemy się tu chwalić jak spędzacie czas ze swoim przyjacielem. Ja na przykład szarpię taki puchaty sznurek, który mój pies uwielbia :) albo na dworze rzucam gumowe kółko
 

qboll

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
wlkp
co do zabaw z psami :
ja spożywam alkohol w miejscach publicznych one mnie gonią ;)


a tak poważnie to rzucanie piłeczką tresura ;d nic nowego.
 

unit61

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Cały Kraj
najlepszą i najzdrowszą metodą bawienia się z psem jest rower albo rolki!
Nie polecam zabawy w przeciąganie liny,szmaty czy czegokolwiek,gdyż to oznacza rywalizację
 

inezka1993

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Poland
Najlepsze zabawy sa na swierzym powietrzu.
Gdzies na bezludziu - ja uciekam, pies mnie goni (badz odwrotnie ^^)
Rzucanie pileczki np. tenisowej,
Robienie dla niego toru przeszkod BB)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ja z moim z psem od czasu do czasu biegam po lesie. Zdarza mi się również zabierać go ze sobą jak jeżdżę na rowerze. Kiedyś próbowałam z nim wyjść na rolki, ale zdecydowanie za szybko się poruszał jak na moje umiejętności.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Najfajniejszą zabawą (dla zwierzaka, dla właściciela różnie :)) jest ta forma aktywności, która zmusza do ruchu. Psy potrzebują się zwyczajnie wybiegać, więc najlepiej jest z nim chodzić na długie spacery, a właściwie przebieżki, do tego jakieś zabawy typu przynoszenie kości, patyka czy plastikowej zabawki.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Ja bawię się z moim piłką tenisową. Często przeciągam z nim jakąś ścierkę bądź starą koszulę (rywalizacja? hmmm... zwykle zachowuje się po tym normalnie). No i oczywiście jazda na rowerze. Mieszkam na wsi, w pobliżu pól tak więc pies może sobie swobodnie biegać po czyimś polu niszcząc wszystko po drodze :lol: (żart... :bag:)
 

Kojec Gryfino

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Psy uwielbiają uczyć się sztuczek, bo wiąże się to z mnóstwem nagród. :)

Dla psów z Kojca w Gryfinie, gdzie jestem wolontariuszką największą radością jest spacer i wyjście z kojca...
 

werleejek

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Wałbrzych.
Zdecydowanie uważam, że zabieranie psa, gdy jeździmy na rowerze jest nieodpowiednie, bo skutkuje to wymęczaniem psa, ale każdy robi, jak uważa. ;P
U mnie tradycyjnie zabawa z piłką.
Pozdrawiam.
 

beatkaaa119922

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok/ okolice
Kiedyś mój pies miał swego miśka, którego szarpał, bawił się, zabrać mu go nie można było :D no ale niestety się zniszczył.
Teraz zazwyczaj nabija kilometry z piłką w zębach biegajac tam i z powrotem po moim podwórku jak go wypuszczę z kojca,
no i jeszcze bardzo lubi zabierac mi buty jakie mam na nogach heh :D
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
najlepszą i najzdrowszą metodą bawienia się z psem jest rower albo rolki!
Nie polecam zabawy w przeciąganie liny,szmaty czy czegokolwiek,gdyż to oznacza rywalizację
Mój pies zabierał się ze mną sam jak wychodziłam pojeździć na rowerze :p Niestety uważam to za zły pomysł i często musiałam zawracać i zamykać psa, bo było to dla niego zbyt niebezpieczne... Na szczęście nigdy nic mu się nie stało i pewnie (a nawet na pewno) ja bałam się bardziej niż on :)

Nie bawiłam się z nim w przeciąganie przedmiotów, ale wiem, że wiele psów bardzo lubi takie zabawy, a nawet się o to doprasza ;)

Najfajniejszą zabawą (dla zwierzaka, dla właściciela różnie :)) jest ta forma aktywności, która zmusza do ruchu. Psy potrzebują się zwyczajnie wybiegać, więc najlepiej jest z nim chodzić na długie spacery, a właściwie przebieżki, do tego jakieś zabawy typu przynoszenie kości, patyka czy plastikowej zabawki.
Psy uwielbiają ruch... Dlatego z moim poza spacerami uskutecznialiśmy ganianie się wokół domu, raz on gonił mnie, raz ja jego a potem tarzanie po trawie ;) Ja np. nie mogłam nigdzie wyjść bez mojego psa, odprowadzał mnie nawet na przystanek :) Jak tylko widział, że gdzieś się wybieram sam się wpraszał... a raczej zaszczycał swoim towarzystwem :p

Zdecydowanie uważam, że zabieranie psa, gdy jeździmy na rowerze jest nieodpowiednie, bo skutkuje to wymęczaniem psa, ale każdy robi, jak uważa. ;P
U mnie tradycyjnie zabawa z piłką.
Pozdrawiam.
Mój nie wydawał się wymęczony :D Ale również uważam to za nieodpowiednie, choć raczej ze względów bezpieczeństwa :)
 
Do góry