Zabawa w Krakowie??

blue_velvet

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
niedlugo jade do krakowa na odstresowanie sie po maturze :p poradzcie gdzie mozna sie dobrze bawic w towarzystwie fajnych ludzi???
 
G

Gwizdek

Guest
Przejdz sie ulicą z rynku w strone Mc-donalda i gdzies w polowie drogi byl nie wiem czy jeszcze jest fajny lokal. // lewa strona ulicy!! :)
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
włąściwie wszystko zależy jakiej muzyki słuchasz i przy jakiej chcesz się bawić. Jeżeli tehno to Kameleon, ew. na Rynku Climatic. Rock to rotunda na Oleandry lub Jazz Rock na Rynku. Starsze klimaty lata 80te itp. to Łubu Dubu na Wielopolu albo Uwaga. Niestety niektóre imprezy są tylko w dane dni a do niektórych klubow wieczorami wpuszczaja za okazaniem legitymacji studenckiej lub dowodu (musisz miec 21 lat). Niestety ... :(
Ja osobiscie lubie CK Browar bo mają tam pyszne piwo robione przez nich samych :p

[ Dodano: 18 Maj 05, 10:11 ]
Gwizdek napisał:
Przejdz sie ulicą z rynku w strone Mc-donalda
W kraku na Runku są 2 McDonaldy. Ale spoko w Rynku jest mnóstwo knajp i na pewno znajdziecie coś dla siebie :p ;)
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Wstąp sobie do Brodway'u jest to na Floriańskiej przed Mc'Donaldem :] Albo do Fausta.. Kameleon? Taki sobie klub :| wszyscy za Wisla są...
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
ja do Kameleona nie chodzę ... nie lubie techna ale jak ktos lubi to pewno moze sie tak dobrze bawić ... a Ty jak rozumiem jestes za cracovią :chytry:

Faust jest ok ... :p
 
F

faithless

Guest
blue_velvet napisał:
gdzie mozna sie dobrze bawic w towarzystwie fajnych ludzi???
co ja moge ci poradzic :) Nom moge ale tylko mojego super kolege z nim nie mozna sie nudzic :D tylko ze on to w sosnowcu mieszka :(
 

kiSka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nh
Kameleon odpada same gowniarstwo tam chodzi zreszta Wisla wiec nie za fajne towarzycho bedzie!
polecam Carpe Diem tylko jedynke! gdzies w srodku ulicy Florianskiej uliczka miedzy dwoma orsay´ami ! fajna muzyka, ogolnie zaje.bisty klimat tylko trzeba przyjsc troszke wcesniej bo zazwyczaj wsystkie miejsca sa zajete!
 
Do góry