Zabawa w 3 słowa

DagaCk

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kielce_Miasto_W_Koronie
:sexy: Prosta zabawa. Każdy pisze 3 wyrazy, nie mniej i nie więcej. I dzięki temu komponujemy historyjkę. Każdy dopisujący kolejne trzy słowa, musi skopiować słowa wcześniejszego użytkownika, w ten sposób powstanie historyjka. :)

:krol: Zaczynamy !!! :eek:k2:

Pewnego słonecznego dnia
 

naimad007

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Arnhem
Pewnego słonecznego dnia szedl krol naimad i zobaczył królewnę Ankę i postanowil ja blizej poznac
 

Visby

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Miasto
Górny Śląsk
Pewnego słonecznego dnia szedł król naimad i zobaczył królewnę Ankę i postanowił ja bliżej poznać.Gdy ją poznał, poprosił ją o
 

lonely_angel

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z innej planety :P
Pewnego słonecznego dnia szedł król naimad i zobaczył królewnę Ankę i postanowił ja bliżej poznać.Gdy ją poznał, poprosił ją o chodzenie, ale ona
 

clarise

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
za górami, za lasami...
Pewnego słonecznego dnia szedł król naimad i zobaczył królewnę Ankę i postanowił ja bliżej poznać.Gdy ją poznał, poprosił ją o chodzenie, ale ona nie była głupia
 

szczur

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
lubelskie
Pewnego słonecznego dnia szedł król naimad i zobaczył królewnę Ankę i postanowił ja bliżej poznać.Gdy ją poznał, poprosił ją o chodzenie, ale ona nie była głupia, nie zgodziła sie
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Pewnego słonecznego dnia szedł król naimad i zobaczył królewnę Ankę i postanowił ja bliżej poznać.Gdy ją poznał, poprosił ją o chodzenie, ale ona nie była głupia, nie zgodziła sie naimad smutny smutny
 
Do góry