Ząb

Status
Zamknięty.

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Witam. Strasznie rusza mi się ząb, tak naprawdę to mógłbym go wyjąć, ale tu moje pytanie..
Czy gdy go sobie sam wyjmę (bo naprawde już mnie drażni) to dziąsło powinno się samo zagoić? Poszedłbym do dentysty, ale po pierwsze nienawidze stomatologów, strasznie się ich boję a po drugie całe dnie siedzę w pracy więc nie mam nawet kiedy ; )
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
Ale to mleczak czy stały ;p ??

Czy tak trudno się domyśleć jeśli pisze, że siedzi całymi dniami w pracy?

A tak w ogóle lepiej idź do stomatologa ;d wiem nie lubisz też nie chciałem, ale trzeba lepiej iść niż potem żałować. Nie wiadomo czy ci się zagoi jesteśmy tak skonstruowani, że może się coś wdać równie dobrze ;s
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
hehe nie, to nie jest mleczak to ząb stały. wszystkie mleczaki dawno dawno temu mi powypadały :)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Wszystko zależy do jakiego stomatologa się wybierzesz. Mój znajomy po wizycie u stomatologa i usunięciu zęba stałego chorował na suchy zębodół. Bardzo nieprzyjemna dolegliwość. Bolesna i uciążliwa. Na pewno znasz jakiegoś polecanego stomatologa w mieście. Lepiej wydać trochę więcej i mieć spokój.
 

przemekk1989

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bytom
Jak nie masz czasu iść do stomatologa a siedzisz cały czas w pracy, to możesz wziąść kawałek nitki i przywiązać ja do drzwi i do zęba, 5 minut i po kłopocie (jeżeli to mleczny).

Jak nie masz czasu iść do stomatologa a siedzisz cały czas w pracy, to możesz wziąć kawałek nitki i przywiązać ja do drzwi i do zęba, 5 minut i po kłopocie (jeżeli to mleczny).
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Skoro ząb się rusza i cię nie boli to jak go sam wyrwiesz to dziąsło tak samo ci się zrośnie jakby to zrobił dentysta. Jedyna różnica byłaby taka, że stomatolog dałby znieczulenie.

A co do zębów mlecznych to miałam usuwanego takiego zęba już dobrze po 20. Po proztu stały zab nie wyrósł i nie wypchnął mlecznego zęba.
 

miszczunio

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2010
Posty
96
Punkty reakcji
3
Wiek
33
idź do dentysty, po co ryzykować zakażeniem lub innymi powikłaniami?
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
juz jakiś czas temu mi wypadł, i jakoś zyje bez zęba to gitara ; )
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Patrzę, że temat jeszcze widnieje.

Do zamknięcia ; )
 
Status
Zamknięty.
Do góry