za zielone dają prezenty

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
powaga, jeśli jesteś ubrany w coś zielonego to w sklepach militaria.pl czy militaria polskie (nie pamiętam jak się nazywa sklep) ale jest na oławskiej we wrocławiu np.
to dadzą Ci nieśmiertelniki jesli dasz im swój adres mailowy,
fajnie by było jakby ktoś to potwierdził bo ja jak zwykle niedowierzam
pozdro
 

decker

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
bylem tam i faktycznie daja za darmoche, pisalem o tym w jakims innym poscie i nie trzeba nic kupowac.
 

dlubacz

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Pojedź tam przebrany za żabę i daj im swój e-mail... jak nie dadzą Ci prezentu, to znaczy że bujda, jak dadzą to nie będziesz już musiał sprawdzać.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Pojedź tam przebrany za żabę i daj im swój e-mail... jak nie dadzą Ci prezentu, to znaczy że bujda, jak dadzą to nie będziesz już musiał sprawdzać.
a jesli jest właśnie sezon na żaby i ktoś mi strzeli w żabie plecy z wiatrówki?
 

lucyjana

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
katowice
a jesli jest właśnie sezon na żaby i ktoś mi strzeli w żabie plecy z wiatrówki?

Haha, to zalezy za jaki gatunek konkretnie wejdziesz:) bo wiesz, niektóre są pod ochroną.. wiec moze być też szansa ze od razu Cie zapuszkują w klatce!;P
co do zielonego, to ja też potiwerdzam. Znajomy wpadł też przelotem ostatnio po jakieś naboje czy cóś i bez wiedzy ze taka akcja trwa, miał akurat na sobie zielone gatki... wiec w ramach tego, dostał nieśmiertelnik. Oczywi musiał tylko pdoac swójego maila. I tyle. Żabko;)
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Haha, to zalezy za jaki gatunek konkretnie wejdziesz:) bo wiesz, niektóre są pod ochroną.. wiec moze być też szansa ze od razu Cie zapuszkują w klatce!;P
co do zielonego, to ja też potiwerdzam. Znajomy wpadł też przelotem ostatnio po jakieś naboje czy cóś i bez wiedzy ze taka akcja trwa, miał akurat na sobie zielone gatki... wiec w ramach tego, dostał nieśmiertelnik. Oczywi musiał tylko pdoac swójego maila. I tyle. Żabko;)
z tego co przeczytałem gdzieś wątek obok to też się już posiliłaś tą promocja. powiedz- nie jest tak głupio wejść i zapytać o prezent?
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Tak otrzymujesz coś ale musisz mieć coś zielonego np. koszulkę i przedstawić twoje dane oraz być osobą pełnoletnią, zresztą podano regulamin więc:


TEMAT ZAMKNIĘTY
 

lucyjana

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
katowice
Nic dodac nic ująć;) lepiej wytlumaczyć nie można było! Tak posiliłam się i moge śmiało przyznać że to prawda i żadne nabijanie w butle;D
 

hanys1986

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
129
Punkty reakcji
0
bylem tam i faktycznie daja za darmoche, pisalem o tym w jakims innym poscie i nie trzeba nic kupowac.

rowniez tam bylem. wpadlem ze swoja kobieta kupic jedna drobną rzecz, ona miała na sobie coś zielonego i klient, który był przed nami z tego korzystał, więc z racji tego, że moja Monika miała zieloną bluzkę, bo wiooooosna przecież pełną gębą:p to dostala niesmiertelnik. ale sobie rozdzielilismy go na dwa i kazdy nosi po jednej czesci:p
generalnie fajny pomysl z ta promocja, pierwszy raz taka spotkalem:D
 
Do góry