Za Mundurem panny sznurem:D

Maverick17

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
tam gdzie moje serdce stoi moj dom!
Witam

Kiedys myslałem ze to nie prawda ale bo 2 miesiacach sluzby przekonuje sie ze jednak jest cos w tym:D Jestem nA 1 roku na WSOSPie(Sily powietrzne dla niezorientowanych) ale to nie jest tak wazne :p 2 tygodnie temu bd na przepustce w mundurze wybrałem sie na starowke :) , kupiłem jakies slodycze i siadłem na lawce ku mojemu zdziwieniu za kilka minut podbiły do mnie 2 dziewczyny i sie spytały czy pojde z jedna z nich na Studniowke :O byłem w szoku ale jakos z tego wybrnałem i skonczyło sie tylko na wymianie telefonow ,kolejna sytuacja to n-k zapraszaja mnie jakies nieznane dziewczeta i w ogole sie ,,rzucaja sie'' .teraz kwestia tylko wybrania jednej :p Zdazyło wam sie cos takiego ze same laski podchodziły i proponowały takie rzeczy heh/


Pozdro:)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Hehe jaki zbieg okolicznościi....
No tak, coś w tym jednak jest.
Przeciętnie, każda lub przynajmniej prawie każda dziewczyna nawet tylko obejrzy się za umundurowanym facetem. Co odważeniejsza - zagada i poflirtuje ;)
Ale ta prawda nie tyczy sie każdego mundruru... Np. Do pana policjanta nie każda dziewczyna tak śmiało podejdzie jak do innego.
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Witam

Kiedys myslałem ze to nie prawda ale bo 2 miesiacach sluzby przekonuje sie ze jednak jest cos w tym:D Jestem nA 1 roku na WSOSPie(Sily powietrzne dla niezorientowanych) ale to nie jest tak wazne :p 2 tygodnie temu bd na przepustce w mundurze wybrałem sie na starowke :) , kupiłem jakies slodycze i siadłem na lawce ku mojemu zdziwieniu za kilka minut podbiły do mnie 2 dziewczyny i sie spytały czy pojde z jedna z nich na Studniowke :O byłem w szoku ale jakos z tego wybrnałem i skonczyło sie tylko na wymianie telefonow ,kolejna sytuacja to n-k zapraszaja mnie jakies nieznane dziewczeta i w ogole sie ,,rzucaja sie'' .teraz kwestia tylko wybrania jednej :p Zdazyło wam sie cos takiego ze same laski podchodziły i proponowały takie rzeczy heh/


Pozdro:)


niektore dziewczyny wprost uwielbiają umundurowanych mezczyzn .. ;)
ale mysle ze to ty powinienes podrywac a nie dziewczyny ;)
mimo to powodzenia w znalezieniu 2 polowki ;)
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Hmm...
Do policjanta i do wojskowego lądowego to bym nie podeszła :D Ale marynarka wojenna albo powietrzna to czemu nie ;)
Z mundurowymi kojarzą się po prostu pewne cechy np. siła, opanowanie itd. i to po prostu przyciąga :)
 

IWzKk

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Teraz role sie odwróciły i to dziewczyny podrywają chłopaków, jakkolwiek jest to dziwne tak to wyglada w naszych czasach,myślę że dziewczyna która ma trochę szacunku do siebie pierwsza nie zaczepiła by nieznajomego chłopaka,mnie takie dziewczyny nie wiem czemu źle sie kojarzą,i jak tu chłopaki maja je szanować....
 

Maverick17

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
Miasto
tam gdzie moje serdce stoi moj dom!
Ja tam nie mam problemu z niesmialoscia:p Ale nie startowałem do dziewczyn na starowce bo nie miałem czasu i w ogole mnie nie interesowały:p

Z mundurowymi kojarzą się po prostu pewne cechy np. siła, opanowanie itd. i to po prostu przyciąga smile.gif to jest dobre zdanie hehe
 
Do góry