Za Jakim Klubem Piłkarskim Jesteście

*seba*

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Stal Rzeszów, ale bardzo szanuje Widzew.

Ps. do typa co zakładał ten temat, nie pisze sie Cracowia tylko Cracovia
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
Kindzia Wisła jest najlepsza! a co do Realu są strasznie przereklamowani troche znanych nazwisk i słaba gra....
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Wisła to klub od niedawna taki dobry ale też do czasu poczekajmy jak się skończą pieniążki i zabraknie na kupno nowych ,gdzie jest wasze zaplecze ,tylko transfery ratują wasz klub .Niedawno mieliście kłopoty a to napewno nie koniec,Real nie jest taki przereklamowany jakoś nie chce nmi się wieżyć ,że Wisła jest od nich lepsza,ja tam uważam swoją łegię za najlepszy klub,niech wisła zdobędzie tyle razy mistrzostwo co Legia to wtedy pogadamy :D
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
kolego nie zastawiaj sie historią i nie twierdź że Wisła od niedawna jest taka dobra może i wasz klubik osiągnął więcej sukcesów ale to wszystko było za komuny....gdy wasz klub był zwany CWKS Legia Warszawa no i na siłe do wojska brali dobrych piłkarzy żeby grali w waszym klubie....a co do tego że Wisła od niedawna śwęci triumfy to musze ci przypomnieć rok 1979 gdy Wisła dotarła do 1/4 finału Pucharu Europy......za kilka lat każdy zapomni o sukcesach Legii a Wisła nadal bedzie święcić triumfy........a co do zaplecza Wisełki....co za zaplecze ma Legia? jacy wychowankowie u was grają? Rzeźniczak, Korzym? a dla przykładu tak iKlatt albo Szałachowski to też wychowankowie? marzenia o tytule dla Legii zostaną szygko rozwiane przesz szarą ligową rzeczywistość....i nie pomoże wam nawet powstająca właśnie warszawska Legia Cudzoziemska....Paragwajczyki, Togijczyki itp. nie pomoga wam we włączeniu sie do walki o tytuł.........................teraz temat Realu i tego że nie jest przereklamowany.....kto tam gra? Beckham, Ronaldo, Zidane i jeszcze kilka znanych nazwisk....z tego całego grona może tylko Zizou potrafi na prawde grać w piłke a reszta "gwiazd" zapchała sie kasą no i ich dawna gra poszła w zapomnienie teraz można znaleźć wielu piłkarzy którzy grają lepiej od nich.....aaa poza tym nikt nie chciałby strzelać karnych jak Beckham
 

nmati

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
od 90-tego roku kibicuje drużynie GKS-u TYCHY. pozdrawiam kibiców innych drużyn (oprócz chukliganów).
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
djkaseta ale jesteś jak zwykle mocno zadufany niestety,Legia doszła do finału jak wiesz może za komuny Wisła też dostawała niezłe pieniążki,Legia już przed wojną rywalizowała z Cracowią o mistrzostwo Polski.Kończę ten temat bo i tak ty zawsze masz według siebie rację jak ktoś jest wrogo nastawiony do wszystkiego co nie jest po jego myśli to trudno
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
kristoforo1956 napisał:
djkaseta ale jesteś jak zwykle mocno zadufany niestety,Legia doszła do finału jak wiesz może za komuny Wisła też dostawała niezłe pieniążki,Legia już przed wojną rywalizowała z Cracowią o mistrzostwo Polski.Kończę ten temat bo i tak ty zawsze masz według siebie rację jak ktoś jest wrogo nastawiony do wszystkiego co nie jest po jego myśli to trudno
[snapback]62910[/snapback]​
A kto tu najpierw zaczol na Wisle najerzdzac? Nie przez przypadek cala Polska nienawidzi Legii (poza szczecinem i Sosnowcem), Legia zdobywala mistrza wlasnie dlatego ze pilkarzy najleprzych innym klubom KRADLI.

Real to juz tandetny klub, jakies zalosne gwiazdeczki (chodzace reklamy a nie pilkarze), z gry np. Beckhama to juz sie smiac nawet niechce, juz plakac mozna spokojnie, Zidan, R.Carlos i Raul juz najleprze lata maja za soba, Ronaldo jak przestanie sie burgerami opychac moze jeszcze cos zdziala, obrona jest zalosna. Ciekaw jestem jak oni miejsce w "11" znajda dla tych wszystkich napastnikow - Robinho, "Bestia", Ronaldo, Raul, Owen..

A pozatym malo kto wie ze kibice Realu na fanow Barcy mowi "Polaczki", a fani dumy katalonii odpowiadaja nato ze "Lepiej byc Polakiem niz madryckim psem"
 

DJ_KaSeTa

Zbanowany
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Lębork
oj kristoforo kristoforo......ja tu nie mówie o kasie ale o tym że za komuny na chama wcielano dobrych piłkarzy do woja żeby grali w CWKS-ie....a co do rywalizacji przed wojną no to Wisła duzo wcześniej niż Legia rywalizowała z Cracovią....bo oba krakowskie kluby powstały w 1906 roku a Legia dopiero 10 lat później więc nie ma porównania.........a co do oceny mojej osoby dokonanej przez ciebie chciałbym ci powiedzieć tylko tyle że jak nie znasz mnie to sie nie wypowiadaj na mój temat....nie jestem zadufany po prostu wiem co w stadionowej trawie piszczy i nie pozwole żeby ktoś pisał jakieś bzdury na te tematy....nie jestem też wrogo nastawiony do wszystkiego co nie jest po mojej myśli chciałem aby nasza wymiana poglądów doprowadziła do tego że wreszcie przejrzysz na oczy....a ty zamiast odpowiadać na moje argumenty kontrargumentami piszesz coś o mnie i to rzeczy które nie stanowią prawdy....dlatego prośba nie potrafisz nic napisać na temat to nie pisz wcale!
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Ja nie mówie za kim jestem, bo jak ktoś tu zaglądnie z Tarnowa to już więcej nic nie napisze :)
 
Do góry