Za Jakim Klubem Piłkarskim Jesteście

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Dużo ludzi ma ulubiony klub, taki od zawsze i dobrze ;) Smieszą mnie tylko ci którzy kibicują jakiejś drużynie bo akurat im dobrze idzie. Jak się komuś kibicuje to się trzeba z tą drużyną identyfikować. Ktoś mówi że kibicuje B****nie czy R***owi ale dlaczego? Bo mają największe gwiazdki? Jak to można kibicować zagranicznej drużynie z która sie nie ma nic wspólnego ? . Ja kibicuję Legii Warszawa od zawsze i na zawsze. Choćby spadli do 4 ligi, choćby nie wiem co to zawsze jest (L) w sercu :)
Dlaczego? Dlatego że brzydzę się Polską piłką. Korupcja, brzydki styl, słaba jakość. Na mecze strach pójść bo można wrócić z nożem w żebrach. Jeśli znajdzie się lepszy piłkarz, czym prędzej zostaje sprzedawany za granicę, byleby na nim zarobić.
Duże zagraniczne kluby walczą o to żeby kibicowano im na całym świecie, po to właśnie wyjeżdżają na zagraniczne zgrupowania w przerwach i grają tam z innymi klubami. Po to właśnie odbywają się rozgrywki LM i LE a ich finały są grane w coraz to różnych miejscach.
Czy to że jestem Polakiem zmusza mnie do kibicowania polskiemu klubowi? Nie zgadzam się z tym, dlatego poszukuję piłkarskiej doskonałości i znalazłem ją, chyba nie muszę mówić jaki to klub. W hiszpańskich rozgrywkach jestem na bieżąco, podoba mi się styl gry hiszpańskich klubów i nikt mnie nie zniechęci do oglądania tych meczy.
 

malikov

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A to widzisz , różnimy się. Ja na trybunie nie mam czasu na ogladanie meczu. Dla Ciebie klub to piłkarze, i to że wszystko się kręci wokol nich. Dla mnie klub to tradycja, doping, kibice. Pięknie grają tam w Hiszpani, ale ruch ultras leży, kibice cieniutcy(pikniki)- znajomy mi opowiadal bo byl na Ba***nie (nie ze to wyssalem z palca). Wyobraź sobie ze znam ludzi którzy za Legię oddaliby życie :)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
A ja za The Blues. Chelsea, Chelsea, tylko Chelsea.

Aj brakuje mi takiego Zoli w tym składzie. Nie narzekam grają dobrze są zabezpieczeni finansowo przez Abramovicia, ale chciałbym zobaczyć utalentowaną Londyńską Chelsea bez gwiazd.

Ale jak gwiazdy są to też nie narzekam.

Czekam, aż wygrają Ligę Mistrzów.
 

Devixx

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2011
Posty
5
Punkty reakcji
1
Z zagranicznych to FC Barcelona
A z polskich to ukochany Lech Poznań
 
Do góry