Za co dostałam ostrzeżenie ?

Status
Zamknięty.

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Ciekawi mnie za co dostałam ostrzeżenie bo nie wiem. Nie obraziłam nikogo na forum, nie uzywałam wulgaryzmów i trzymałam sie regół. Chciała bym wiedzieć za co to ostrzeżenie, żeby w przyszłości nie popełnić błędu.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Kliknij na te kwadraciki pod avatarem to sie dowiesz.
edit. Nie kwadraciki. Na procenty.
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Dostałam ostrzeżenie za...." Odświerzenie tematu"...dalej nic z tego nie rozumiem, jakie odświerzenie? Dodane zostało przez master6x6. O co chodzi? Niech mi ktoś to przybliży. Żadnego upomnienia nic tylko odrazu ostrzerzenie. <_< Staram sie odpowiadać na aktywne tematy i nic nie odświerzam. <_<
 

markes01

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Dostałam ostrzeżenie za...." Odświerzenie tematu"...dalej nic z tego nie rozumiem, jakie odświerzenie? Dodane zostało przez master6x6. O co chodzi? Niech mi ktoś to przybliży. Żadnego upomnienia nic tylko odrazu ostrzerzenie. <_< Staram sie odpowiadać na aktywne tematy i nic nie odświerzam. <_<

Napisz na PW do tej osoby i po problemie. Tam się wszystkiego (prywatnie !) dowiesz ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Nie musisz pisać PW, tutaj Ci odpowiem :)

Bez wnoszenia niczego nowego do tematów:
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=67373
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=64724
Odświeżyłaś je niepotrzebnie (w jednym temacie ostatni post był napisany w czerwcu, w drugim w połowie lipca). Potraktowałem to również jako nabijanie postów.
Musisz zwracać większą uwagę na datę ostatniego postu. No, ale może cię usprawiedliwić odkopanie starego tematu gdy chcesz dodać do tematu jakiś nowy wątek, albo chcesz się również w danym temacie poradzić.
Oczywiście w niektórych dopuszczalne jest odkopywanie. Ale tylko w niektórych- w zależności od działu...
Dlaczego nie upomnienie?
Upomnienie na pw dałbym Ci gdybyś odkopała tylko jeden temat, a tak to ostrzeżenie.
Ale żeby tak nie zniechęcać Cię do mojej osoby czy też do tego forum zaproponuję ci takie coś:
jeżeli będziesz udzielać się na forum (a najlepiej w moich działach :) ) bez łamania regulaminu, to po tygodniu lub dwóch ściągnę Ci te 20% ostrzeżenia :)
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
No tak masz rację, nie co sie zagapiłam :D ale jakbyś upomniał mnie raz, to już trzeci raz bym tego nie zrobiła :( Nie wiedziałam że nie można odświerzać postów. Może pominełam ten watek czytając regulamin. Z drugiej strony jeśli ktoś przeczyta mojego posta, ktos całkiem inny, może być bardziej pewny siebie żeby zabrać się za złodzieja. Dużo osób może szukać odpowiedzi na swoje nurtujące pytania jeszcze nie zalogowanych, datego pewnie z myślą o tych osobach nie zwaracałam uwagi na datę ostatniego postu. ja naprawde nie zamierzałam złamać prawa tu obowiązujacego. podasz linki do wszystkich swoich postów? Ale żeby nie były za stare :D
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Ale żeby tak nie zniechęcać Cię do mojej osoby czy też do tego forum zaproponuję ci takie coś:
jeżeli będziesz udzielać się na forum (a najlepiej w moich działach :O ) bez łamania regulaminu, to po tygodniu lub dwóch ściągnę Ci te 20% ostrzeżenia :)


nie wierzcie w te bajeczki bo ja mam juz 80% i mimo "chwilowych" popraw nikt ich nie dostrzegał a procenty jak były tak są - łatwo się > przy:cenzura:ać < - trudniej komuś coś wynagrodzić. :) (i jak tu być normalnym kiedy inni cie nie szanuja)

Pozdrawiam serdecznie :*


Prawdziwy moderator forum powinien pomagać :aniol: forumowiczom a nie robić w ten sposób :mlotkiemgo: :banned: :czyban: :ban: :bijeglowe:
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
nie wierzcie w te bajeczki bo ja mam juz 80% i mimo "chwilowych" popraw nikt ich nie dostrzegał a procenty jak były tak są - łatwo się > przy:cenzura:ać < - trudniej komuś coś wynagrodzić. :) (i jak tu być normalnym kiedy inni cie nie szanuja)

Pozdrawiam serdecznie :*


Prawdziwy moderator forum powinien pomagać :aniol: forumowiczom a nie robić w ten sposób :mlotkiemgo: :banned: :czyban: :ban: :bijeglowe:

Uwierz, że ostatnio miałem ściągnąć ci ten procent ale stwierdziłem że tego nie zrobię... Nakłonił mnie do tego jeden z twoim ostatnich postów (napisany w ostatnim czasie).
Za chwilowe- 2, 3 dniowe poprawy nie ściągam procenta...
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Uwierz, że ostatnio miałem ściągnąć ci ten procent ale stwierdziłem że tego nie zrobię... Nakłonił mnie do tego jeden z twoim ostatnich postów (napisany w ostatnim czasie).
Za chwilowe- 2, 3 dniowe poprawy nie ściągam procenta...

ciekawe który, znowu naruszyłem regulamin?

nie no, ok... to juz i tak nie ma sensu :)

na poczatku bylem stonowany póki nie zacząłem dostawać % za błędy - karać powinno się za złe zachowanie a nie popełnianie błędów na których człowiek się uczy (ale takie przynajmniej moje zdanie)

nie wazne...

1. Wyjatkowo nieregulaminowa sygnaturka (byla za duza... nie wyczułem tego... mod i tak ja usunął w całości więc mógł zwrócić mi uwagę)
2. spam > 3dni (Istotą spamu jest rozsyłanie dużej ilości informacji komercyjnej o jednakowej treści do nieznanych sobie osób.) Ja załozyłem tylko jeden temat chcąć podyskutować z ludzmi ale czyjas meska ambicja wzięła górę i zostałem zbanowany na trzy dni +20%
3. omijanie cenzora forum. (grupowy wygłup)
4. Off top, brak kultury osobistej i szacunku do innych forumowiczów. (po przez brak szacunku do mojej osoby i mieszanie mnie z błotem od początku)

Pozdrawiam
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Master6x6 nie badź taki rygorystyczny :) Okarz nam serce ;) Wiesz troche głupio mi z tym procencikiem :niepewny: :D To tak jakby w kajdankach wyjść na miasto :) :D Wyglądam jak jakiś przestępca :D na tle innych :D
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Master6x6 nie badź taki rygorystyczny :) Okarz nam serce ;) Wiesz troche głupio mi z tym procencikiem :niepewny: :D To tak jakby w kajdankach wyjść na miasto :) :D Wyglądam jak jakiś przestępca :D na tle innych :D

nikt nie widzi Twoich procentów ;)

a do bana masz daleko więc bez obaw


(ok, ok... zamkne sie juz bo dostane nastepne 20 za off top) ;)
 
R

rokiczaaa1

Guest
To dobrze, że % widzi tylko zainteresowany, a nie wszyscy...

Po co inni mają czytać...hmmm...kartotekę?

a tak nie wiadomo i dobrze ^^

w niektórych przypadkach jest co poczytać ^_^

a jak ktoś zechce to i tak się pochwali zdobyczą ^_^
 

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
nikt nie widzi Twoich procentów ;)

a do bana masz daleko więc bez obaw


(ok, ok... zamkne sie juz bo dostane nastepne 20 za off top) ;)

No wiesz , ale procencik do procencika i ban gotowy :D Boje się że zeszłam na zła drogę :D :D jak Michael Scofield muszę walczyć o życię na tym forum :D podobno przemoc rodzi przemoc :D Niedługo zostanę Bosem BB) :D :D he he

Spokojnie, widzisz to tylko Ty ;)

Acha to fajnie. Ej ale jak wylece to nikt nawet tego nie zauważy ehe <_< :D

To dobrze, że % widzi tylko zainteresowany, a nie wszyscy...

Po co inni mają czytać...hmmm...kartotekę?

a tak nie wiadomo i dobrze ^^

w niektórych przypadkach jest co poczytać ^_^

a jak ktoś zechce to i tak się pochwali zdobyczą ^_^

Tak masz racje kartotekę :D
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
ja zaś od tego moda dostałem nieformalne ostrzeżenie i myślę że z tego samego powodu (odświeżanie tematu) tyle że ostatni post tego tematu był napisany rok temu, czego nie zauważyłem

myślę żeby tego uniknąć, tych ostrzeżeń to wystarczy zamknąć temat

ale na szczęście ja mam jeszcze 0% ostrzeżenia
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
nie można zamykać wszystkich tematów (z aktualnościami tak jest że po miesiącu trafia temat do archiwum, a po 3mc jest zamykany) bo mogą sie przydać komuś w przyszłości, pod warunkiem, że wniesie coś nowego do tematu.
Ty dostałaś nieformalne ostrzeżenie, bo odświeżyłaś tylko 1 a nie 2 tematy.

Gwiazdka nadszedł czas na pojednanie z moderatorem i forumowiskiem :D zaraz zerknę co tam ostatnio pisałaś na forum i (jeśli nic nie nabroiłaś :D ) to ściągnę ci 20% ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry