Za chwilę ślub a ja...

Status
Zamknięty.

gocha999

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
brak mi juz czasem slow! biegam, wybieram, kupuje, planuje od miesiecy, bo bardzo chce ladnie wygaldac. pewnie i tak nie bede tak blyszczesc jak panna mloda (ona i tak zawsze jest w centrum uwagi) ale jako swiadkowa uwazam, ze powinnam zwracac na siebie uwage. a tu nagle prosze, fryzjerka nawalila i jestem pewna, ze z tego co mam teraz na glowie nie da sie juz nic wyczarowac, solarium niby delikatne a twarz na maksa spalona. nie wspomne juz nic o dekolcie, bo od kilku dni mam na nim pełno krost. niestety mojej sukienki w zaden sposob nie da sie przerobic a nawet jesli to i tak nie zdaze tego zrobic, bo slub mam w ta sobote. mam wrazenie ze jeszcze chwila a w ogole strace ochote zeby na niego pojsc... co moge zrobic, zeby ten dekolt jakos wygladal??? czym powinnam smarowac twarz zeby nie wygladala na spalona ???znacie jakies cudowne sposoby????
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oj nie zazdroszcze :]

a próbowałaś na spaloną skórę okładu z maślanki czy kefiru? ja tylko słyszałam, że to pomaga- nie testowalam

a co do krost, to spróbuj ze zasuszyć takim sypkim pudrem jak jest dla dzieci- zasypką może to coś da

bo innych pomysłów już nie mam :]
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
ja stosowalam maslanke ale na spalone ramiona tyle ze przestalo piec a zarumienione byly i tak moze zapytaj w aptece o jakies srodki na te krosty i zbyt opalona buzke.
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
zewsząd
jak krosty nie zejdą to nałóż na dekolt troche pudru sypkiego, tylko nie zapomij o szyi żeby było jednolicie od twarzy aż na sam dół dekoltu.
jeśli to nie poprawi wygladu to może zdażysz zaopatrzyć sie w jakiś szal do tej albo bolerko?
no i nie zakładaj wtedy wisorków żeby nie przyciągać uwagi rozmówców do dekoltu :)
a co do fryzury to może spróbuj jakoś delikatnie zareklamować? fryzerka powinna poprawić jeśli nie chce antyreklamy sobie zrobić
 
Z

zypek84

Guest
Solarium jest be, nie korzystaj z niego, lepiej posiedzieć na słońcu (jeśli je kiedyś w Polsce zobaczymy)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
zypek na to sie w ostatnim czasie nie zanosi
akurat jak mam troche czasu zeby sobie poleżec :/


solarium jest ok, tylko trzeba uwazac :p
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Narazie pogoda lipna wiec nie ma jak posiedziec:)Ja mam nadzieje,ze sierpien bedzie przynajmniej w Niemczech upalny i zdaze kolorek zlapac,a jak nie to solarium zaprasza :D

Ale wiecie co mnie caly czas zastanawia jedno kiedy autorka watku kupila sukienke,ze nie zdazyla jej przerobic bo o ile wiadomo takie cos kupuje sie wczesniej ze wzgledu na poprawki...
 

domiszwili

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
nie panikuj! Do soboty jest jeszcze trochę czasu, ale zacznij działać jak najszybciej! Nikt nie zwróci uwagi na twoją super sukienkę czy dodatki, jeśli twarz będzie przypomninała “buraka posolaryjnego”. Ulgę może ci przynieść zmrożony jogurt naturalny albo grube warstwy kremów nawilżających. Jeśli chodzi o dekold, to w tym wypadku kremy albo maseczki na pewno ci nie pomogą, więc na te krostki radziłabym ci kupić Benzacne no i następnym razem bardziej z głową korzystaj z solarium..
 
Z

zypek84

Guest
Patrze w okno i się załamuje, wakacje powinno się spędzać jak najdalej od Polski... ziemno.... ble...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
chyba wieksza część Europy ma taka pogode
caly lipeic ma taki byc ponoc

ja do deszczu jestem przyzwyczajona- doświadczenia z Holandii ;)
 

bureczek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Najważniejsze jest to, żebyś spełniła się w roli świadkowej. Wystarczy trochę pudru a nikt nie zauważy tych niedoskonałości. A jeśli koniecznie musisz czymś zakryć ten dekold to załóż jakąś apaszke czy coś.
 

gocha999

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
no wlasnie watpie, bo nawet po nalozeniu pudru i podkladu trudno nie zauwazyc, ze mam twarz jak pawian!
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
dlaczego nie pójdziesz do kosmetyczki? na wstępie w salonie zapytaj czy są w stanie coś poradzić. takie kosmetyczne terapie sa 100 razy skuteczniejsze niż domowe czy drogeryjne kuracje. przynajmniej może co ci doradzą to nie kosztuje. ewentualnie użyj mocno kryjącego podkładu np vichy dermablend.
 
Z

zypek84

Guest
Mam nadzieję, że tylko lipiec, bo ślub 1 sierpnia i mam nadzieję, że pogoda będzie wtedy zamówiona...
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Moj kamerzysta powiedzial,ze jak on komus kameruje wesele to zawsze ma piekna pogode wiec zobaczymy czy sie w moim przypadku to sprawdzi:)

Zypek ty masz 1 sierpnia ja 8 sierpnia-moze wykupimy na ten czas piekne slonce??
 
Z

zypek84

Guest
Heh ... no w sumie rozganianie chmur powinno wchodzić w pakiet usług weselnych :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry