Z poprawnym zachowaniem do technikum

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Mam pytanie.
Wszyscy straszą tak że z poprawnym zachowaniem nie chcą przyjmować do technikum .A jeśli mam to poprawne zachowanie i oceny czwórki to muszę się martwić czy to naprawdę tylko takie gadki nauczycieli? miał ktoś takie oceny i dostał się do technikum bez problemu?
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Wielu moich kolegów miało. Nie wiem jak z tymi wybitnie elitarnymi, ale do przeciętnego dostaniesz się. Nikt nie odrzuci twojego podania tylko dlatego, że nie masz wzorowego, mogą cię przyjąć na próbę, a w razie jakichkiolwiek problemów interweniować.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
(...) muszę się martwić czy to naprawdę tylko takie gadki nauczycieli? miał ktoś takie oceny i dostał się do technikum bez problemu?
Tak są to tylko takie bezsensowne - bezcelowe gadki nauczycieli ( jeszcze takie i podobne gadki będą na ciebie czekały przez cztery lata :] )

Tak ja miałem poprawne zachowanie i bez żadnego problemu się dostałem do swojego technikum
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
Mam pytanie.
Wszyscy straszą tak że z poprawnym zachowaniem nie chcą przyjmować do technikum .A jeśli mam to poprawne zachowanie i oceny czwórki to muszę się martwić czy to naprawdę tylko takie gadki nauczycieli? miał ktoś takie oceny i dostał się do technikum bez problemu?
Powinieneś.
Dużo moich znajomych tak poszło, do dobrych techników w moim mieście (w Katowicach)
 
Do góry