Z długich włosów na łyso

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Jeśli Ci to odpowiada to dlaczego nie. Weź pod uwagę ewentualny szok swoich najbliższych ;)
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Ja kiedyś miałem włosy trochę za szyję. Potem obciąłem się na jeża i generalnie część znajomych mnie nie poznała:) W każdym razie drugi raz już bym długich włosów nie zapuścił :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
U mnie syn miał długie włosy i na dodatek kręcone. Kiedy ściął na króciutko i do tego zapuścił bródkę to w szoku byli wszyscy, zwłaszcza Ci, którzy go kilka lat nie widzieli. Też stwierdził, że do długich by nie wrócił.
 

Tobiasz Binienda

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
97
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Ja mam zamiar na nowo zapuścić, bo mam strasznie słabe i żadne specyfiki nie pomagają.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Właśnie jak ktoś ma słabe, to lepiej żeby miał krótkie i sobie czasami podcinał. To ponoć wzmacnia. Długich się raczej nie zaleca.

Ale to Twoje włosy, wiec sam zadecydujesz. Może zapytasz fryzjera o radę czy dermatologa ?
 

Tobiasz Binienda

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
97
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Zapuszczę długie na Alpecinie, a potem wrócę do specyfików pokroju Gliss Kur. Przy okazji będę podżerać Belissę i inne suplementy diety non stop.
 

Vesemir

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2012
Posty
7
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Jak się ma podobno całe życie długie włosy to potem się łysieje
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Też miałem długie wlosy,grzywka na oczach ,tak jak na avatarze.Niecałe dwa lata temu jak zaczęły się wakacje ogoliłem łeb na łyso.Powodem było to,że wyglądałem dziecinnie i lalusiowato.
Mama jak mnie zobaczyła mało zawału nie dostała.Póżniej nosiłem jeżyka ,a boki wygalałem.
Teraz mi się ta fryzura znudziła i postanowiłem zapuścić sobie takiego subtelnego irokezika.
Coś tak jak ten chłopak na zdjęciu.

img119233_irokezy-meskie_669608.jpg
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
To nie od tego zależy. Podejrzewam, że łysinie można zapobiec korzystając z kilku na raz różnych specyfików (tabletki, szampony, odżywki, maski itp.).

Mam pytanie,czy tata jest łysy?
Bo jak tata jest łysy, to Ty też będziesz łysy.
Nie pomogą Ci żadne specyfiki. :tongue:
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Nie strasz go. Może ma włosy po dziadku czy wujku z mamy strony i będzie wszystko ok. A specyfiki mogą być.Jak się za bardzo nie przegina, to pomogą w tym czy owym. Najlepiej też nie eksperymentować samemu. Od tego są wspomniani przeze mnie wcześniej specjaliści.

btw
A może w tym temacie o reklamę czegoś tam chodzi ?
 

Tobiasz Binienda

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
97
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Jeszcze na koncówki znalazłem specyfiki Joanny. Niedrogie i jakościowo zapewne dobre.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Dziękujemy za wymienienie wszelakich specyfików do pielęgnacji włosów. Korzystam tylko z jednego i to niezbyt stale :)
 
Do góry