Z dietą przez lata

Z

Zaneta19

Guest
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132
 

Majkelus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Dieta to inaczej zdrowe odżywianie moim zdaniem, trzeba uprawiać sport, nie objadać się pustymi kaloriami, ale wartościowym jedzeniem, zresztą teraz tyle chemii pakują do jedzenia, że lepiej sobie to darować, ja jak mam ochote na coś słodkiego, a wiem że pozostało mi jeszcze kilka kg do zrzucenia to nie odmawiam sobie, ale biorę taki batonik niskokaloryczny np. cambridge i bez wyrzutów sumienia zjadam. To właśnie głodzenie się i odmawianie sobie prowadzi moim zdaniem do efektu jojo, a zawsze da radę znaleźć zdrowsze alternatywy i przede wszystkim mniej tuczące alternatywy ;)
 

Lilith22

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dieta musi być zbilansowana aby nie była katorga, a stylem życia. Ćwiczenia z czasem nawet mnie zaczęły sprawiać przyjemność. Na początku wspomagałam sie tabletkami Them Line Forte bo efekty były powolne, a ja juz wymiękałam. Wtedy jakoś energii i przybyło i siły. Efekty były szybsze. dieta zaczeła mi smakować a ćwiczenia odprężać. Ale na początku walka była ciężka i trudna.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Masz rację, mi na początku też było ciężko się przemóc, bo lenia miałam strasznego ;) Ale w końcu wzięłam się za siebie i ćwiczę już codziennie, regularnie, tabletki też łykam cały czas no i najważniejsze, że spada moja waga :) A samopoczucie mam świetne.
 

Seniorita87

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
35
Punkty reakcji
1
modliszka23: Moja mama robiła sobie zawsze przed dietą takie weekendowe dwudniowe oczyszczanie – bez jedzenia i jakieś określone (obrzydliwe dodam) rzeczy do picia. Ja nie robiłam czegoś takiego nigdy… Diety opieram na ograniczaniu ilości jedzenia, odsuwaniu rzeczy powszechnie znanych jako niezdrowe (fast food’y, słodycze, napoje gazowane, jasne pieczywo, makarony) i oczywiście jakichś ćwiczeniach – albo w domu albo na fitness.
Ważne jest, żeby swoje nawyki dostosować do pory roku. Teraz ostatnio czytałam sporo o tym, że po zimie trzeba szczególnie zwracać uwagę na to co jemy i robimy (przykładowy fajny tekst – http://www.wiadomosci24.pl/artykul/sposob_na_wiosenne_przesilenie_266525.html) :123:
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Seniorita - Twoja mama przyznasz jest nieco starsza niż Ty i dlatego ona musi stosować swoje metody. Młodszy organizm reaguje inaczej, starszy zupełnie inaczej.Młode osoby wystarczy, że będą jadać minimalnie i jakoś wyglądają, natomiast starsza osoba musi uważać na to co i ile je. Bywają osoby,które niby nie jedzą wiele,a mają złą przemianę materii i od razu widać, że im przybywa tu czy tam. Dlatego takie oczyszczanie jest super metodą. Dobrze też jest właśnie uprawiać jakiś sport, ewentualnie ruszać się więcej, ruch dobrze wpływa na wszystko.Ale jedno jest pewne, nasz organizm potrzebuje odpowiednią dawkę tak witamin jak i minerałów. Wystarczy t5akże jadać kilka razy dziennie (5 x) i w małych ilościach, pić od 2 do 3 litrów wody mineralnej - niegazowanej. A wszystko będzie okey. :) Pozdro.
 

Natasza1985

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Im człowiek starszy tym powienien bardziej o siebie dbać i mieć większą aktywność fizyczną a ze społeczeństwem jest odwrotnie im starszy tym częściej przed telewizorem do góry brzuchem. Im człowiek jest starszy tym więcej masy mięśniowej traci i dlatego powienien zadbać o trening właśnie nie tylko w młodości ale jak najbardziej na starość :)
 
Do góry