Z dala od siebie w miłości.

Oto ja Wojtek

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Znam Ją długo, ale tylko wirtualnie.
Nie chce spotkania realnego mimo że piszemy do siebie przez gg niemal co dzień po nawet kilka godzin.
Z początku nie chciała spotkania bo chorowała. Na wiosne zdecydowałem się pojechać do Niej, jechałem w ciemno była przeciwna nie znałem jej adresu ale czułem że musze jechać, zamieszkałem w hotelu, nie spotkałem sie z Nią. Nie chciała.
Kilka tygodni później została zgwałcona okazało sie później że zaszła w ciąże.
 

Oto ja Wojtek

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Chodzi w jaki sposób można jej pomóc. Jeśli pomocy bezpośrednio nie chce od nikogo.
 

girl1867

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
biedna dziewczyna :( nie dziwie sie jej ze sie nie chce spotkac pewnie teraz boi sie facetow dlatego musisz ja zrozumiec i badz cierpliwy w takich chwilach trzeba ja wspierac ,
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Myśle że powinieneś ją wspierać ale nie narzucać się ... :lagodny: . Ona teraz będzie w bardzo trudnym wstanie i przez jakiś czas może czuć do ciebie niechęć.Życzę ci wszystkiego dobrego :) !
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
zadziwiająca historia.
Dziewczyna została bezczelnie skrzywdzona i uraz zostanie na całe życie. Nie radzę nalegać na to spotkanie. Najpierw musi poukładać sobie trochę w życiu. Przecież nie co dzień zostaje się zgwałconym, a co więcej - zostaje się mamą.
 
Do góry