You can dance

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Pudelek promuje Justynę, dziewczynę Roofiego, a mnie ta laska jakoś nie pasuje... Techniką jednak od grupy troszkę odstaje, a i z charakteru za fajna wg mnie nie jest...
Ada... młoda, utalentowana. I dla takich jest ten program. Jest wysoko u mnie w rankingu.
Basia nie powinna odpaść... taka sympatyczna z niej dziewczyna, wygadana i wgl.
'Zośka' też mnie powoli przekonuje ;)
A z facetów Błażej mi nie pasował. Lanser i tyle.
Karol [ten z lokami ma tak na imię, nie?] trochę zbyt pewny siebie, z tymi autografami, nawet jeśli je rozdaje [z jakiej racji? :mruga:], to Kinga nie powinna go od razu w takim świetle na drugim Live przedstawiać...
Gabryś jest ok wg mnie.
Kamil 'Brad Pitt' wydaje się fajny i tańczy też nieźle.
Reszty już niestety nie kojarzę z imienia, nie rzucili mi się w oczy.
Chociaż jest jeszcze ruda, Wiola, tak? Myślę, że powtórzy sukces Natalii i Kasi Kubalskiej, ma szanse. Ja póki co nie mam na jej temat pozytywnego ani negatywnego zdania.
 

kartka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź / Warszawa
najlepsza wg. mnie jest wiola i ada. wiola zdecydowanie najladniejsza :)
z chlopakow najlepiej tanczyl blazej i wiem, ze nie popisal sie w ostatnim odcinku, ale jest mi strasznie zal, ze odpadl :( :( :(
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Teraz jest najwyższy poziom. Pierwszy odcinek i praktycznie od góry do dołu zjechali tylko 1 parę.
Dziś, 21.30 głosujemy na Tomka :D I Wiolę :D
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Bradzo sie zdziwiłem jak bejrzałem pierwszy odcinek ycd. Naprawdy wysoki poziom jak na pierwszy odcinek. Ciesze sie ze odpadł ten pseudo mechanik:D Wkurza mnie też termanator wrrrr
A parodia jurorów udana hehe
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Łoo luuuudzie, jak ten Piróg wygląda... Oo'
A poza tym ten jive pierwszy też nie przypadł mi do gustu. Tańczyli jakby uparcie chcieli coś zdeptać, albo mocno nacisnać na siemię. I przy tym się garbili. Mimo że Ada to jedna z moich faworytek, to dzisiaj się hmm... nie popisała ;]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ten jive był okropny :| Po salsie i jivie uważam, że Ada powinna odpaść. Widać, że nie daje sobie rady, jak idzie na solówkę to widać, że jest obrażona.
Dziwny był ten odcinek. Taki... nudny. Tylko 3 ostatnie pary ożywiły to wszystko, wcześniejsze występy były nieudane. Justyna mnie bardzo mile zaskoczyła, Augustin piep.rzy durnoty, technikę miała świetną! On się nie zna na współczesnym, niech go zostawi Pirógowi.
No i jak zwykle - Tomek i Wiola powalili wszystkich :)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Taaak, i psychopatów, którzy chcą szantażować program, że w dniu finału się zabiją [brzuchomówca] albo rozpieszczone dzieciaki [K. Kucharzewski]? No cóż, podziękuję.
 

kartka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź / Warszawa
znowu znowu znowu odpadla osoba, ktora odpasc nie powinna! mam na mysli Tomka, ktory mial rewelacyjna solowke!! zamiast niego powinien wyleciec Kuba, ktory pokazal jak sie krecic, ale nic wiecej. jest pewny siebie i wyszczekany, ale na pewno nie sympatyczny. losy dziewczyn byly mi raczej obojetne, bo kibicuje Wioli z calego serca. jest re-we-la-cyj-na.

a wy jak myslicie? :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja również kibicuję Wioli! A Tomek nie powinien odpaść, jest super. Kuba zdecydowanie lepiej odnalazł by się na jego miejscu. Ale cóż :/
 
Do góry