Xiv Urodziny Radia Marja!

Status
Zamknięty.

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Zastanawiałem sie co by było z Polską i Polskością , w Kraju i Zagranicą gdyby nie RM .
Na pewno nie było by tyle zdewociałych, naiwnych i ślepych półmózgów o nazistowskich poglądach w naszym jakże pięknym kraju...

Na szczęście, mimo wielu przeciwności, problemów i ataków, RM istnieje i z roku na rok słucha go coraz więcej Ludzi.

Pokaż mi o wszechmądry i wielki patryjoto statystki udowadniające, że coraz więcej osób słucha radyja mającego ryja.
Za pare lat, jak dewotki pozdychają radio też wyciągnie kopyta...oby jak najszybciej.

lecz On te pieniądze mądrze zagospodaruje
Już to widzę...odrzutowiec, willa wielkości hipermarketu, kolejny Maybach, ku**y i mafijne interesy...

Jak byś trochę posłuchał RM, to zauważysz że nie szeży się tam żadna nienawiść

Oczywiście, że nie...przecież ich audycje na temat homoseksualistów, ateistów, satanistów, żydów i wszystkiego, co nie podoba się Ojcowi Świętemu Księdzu Magistrowi Profesorowi Rydzykowi należy nazwać pokojowym nawracaniem i dyplomatyczynymi rozmowami. Nie mam słów na twój poziom zidiocenia.

Ja tu się znowu nie mam zamiaru zprzeczać.
Nie masz zamiaru, dlatego, że zawsze dostajesz świętobliwego szału jak tylko obalimy twoje wyssane z dużego palca u nogi argumenty i debilne poglądy wprost z czasów inkwizycji.
btw. zajżyj czasami do słownika języka polskiego.

chore poglądy

To czego nie potrafisz pojąć swoim zakompleksionym, nasiąkniętym brudem móżdżkiem zawsze nazywasz chorymi poglądami?

bo przeciwnicy zawsze coś wyssaja z palucha, a żadnych kontrargumentów do wiadomości nie przyjmują
W innym temacie podaliśmy argumenty, lecz ty (zresztą jak zawsze) postanowiłeś po cichutku zwiać pozostawiając naszą argumentację bez odpowiedzi, na które czekaliśmy.

Tutaj wpisywać można przedewszystkim pisać podziękownia dla Radia (Poto założyłem ten temat), i pisać w czym nam pomogo Radio

Dziękuję, o Wielki panie, Rydzu mój, że tworzysz niepiśmiennych, bezmózgich, opętanych, całkowicie pozbawionych jakichkolwiek przejawów logicznego myślenia, służalczych idiotów, dzięki którym mam zapewnioną rozrywkę tutaj na forum.
Amen.
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Oj Kolego, Ty dalej swoje, wiem że Cię nie przegadam ( Bo na okrągło piszesz to samo) , nie dałeś mi żadnych argumentów na które mam odopwiedzieć ( bo ile razy możan pisać "Naiwnym" , że Maybach jest fijcją medialną :lol: )
Więc nie smutaj sie mały, ale kończę gadkę z Tobą. Nie mam zamiaru dalej patrzeć na Twoje nędzne obelgi.

Prośba do Modów!!! Pisałem tu już kilka razy, że to nie miejsce na wyrażanie Swoich opinii o RM ( szczególnie takich płytkich) . Jeżeli sie da przenieść tego posta na "Społeczenistwo i Polityka". Albo zwrócić chociaż Ziomkowi uwagę , żeby lepiej czytał Tytuł tematu.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Psychedelic zgadzam sie z Tobą całkowicie..
heh.. Naprawde nie wiem od czego zacząć podziękowania dla RM... może jedyne dzieki za to , że istnieje TYLKO 14 lat... A śmieszy mnie to, że każdy argument nawet fakt czarno na białym krytykujący Radio Maryja jest przez fanatyków uznawany jako pomówienie i chore wymysły ateistów i heretyków.. A RM jest przedstawiane przez samych fanów jako jakiś boski wytwór a Rydzyk niemalże jako sam Pan i Stwórca... Jeśli uważacie , że dzieki RM Polska jest lepsza to ja prosze argumenty i liste zasług.. bo nie widze, a wręcz widze ze ten kraj spada na psy i dzieki niemu szczuje nie-słuchaczy, heretyków, ateistów itd..
Żeby było jeszcze bardziej do tematu.. Dziekuje Radiu Maryja za to, że uświadamia mi jacy ludzie mieszkają w polsce (czarna rozpacz) i że dostarcza mi humoru jak czasem słucham sobie tych śmiesznych stronniczych debatek prowadzonych przez ludzi co nic o życiu nie wiedzą :D
 

bb1985

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2005
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Zdecydowanie masz rację, ale jeszcze raz proszę o trzymanie się tematu i odsyłam na "Społeczeństwo i Polityka'

Sorki dla Modów, za powtarzanie się, ale chcę żeby tu pisano na temat :D


a gdzie tu było nie na temat :>:>:>:>:>:>

:D :D ok sory chyba wiem o co ci chodzi poprostu poszłem za dialogiem :p :p

a gdzie tu było nie na temat :>:>:>:>:>:>

ok sory chyba wiem o co ci chodzi poprostu poszłem za dialogiem

i kto wymyślił każdo odpowieć w tym samym poście iak poprawiać to edytować całego posta

ok ju.znie zaśmiecam tematu :D :D :p
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
a gdzie tu było nie na temat :>:>:>:>:>:>

:D :D ok sory chyba wiem o co ci chodzi poprostu poszłem za dialogiem :p :p
i kto wymyślił każdo odpowieć w tym samym poście iak poprawiać to edytować całego posta

ok ju.znie zaśmiecam tematu :D :D :p
Fajnie że wyraziłeś Swoją Opinię :D , tylko chciałem zakończyć wreszcie i tutaj rozmowę na temat "O.Rydzyka i jego Maybachów" i w tym temacie :p
Jak chcesz porozmawiać to zapraszam http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=5373 :D
Pozdrowionka Dla Ciebie .

A i mogę napisać, że dziś w nocy dzwoniła do RM taka pani z USA. Podbudowała mnie wiadomość iż tam też są koła Radia Maryja i to duże . A piszę t dlatego że składała Najlepsze Życzenia RM i ja się również do nich dołączam :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry