Xbox czy Playstation ?

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Pan k widzę, że zagorzały fan Assasina :D też lubię tą serię, no ale bez przesady, żeby wszędzie o tym pisać.
Co do mocy najnowszych konsol to PS4 ma w większości grach rozdzielczość full HD, gdzie ONE ma 900p (i przez to mówię na niego pół generacja).
Choć idea konsol polega na świetnych grach, a nie grafice i fps-ach to i w tym PS wygrywa, sporo więcej exów i każdy ma dubbing, a X co najwyżej polskie napisy, chociaż zmienili to w najnowszym Halo, ale ten dubbing to jakaś lipa, zresztą nie wiem co ciekawego w tym Halo, grałem w 2 części i każda w przeciągu 30 minut została wyłączona. Miałem w ręce kontrolery x360, one i tego ulepszonego one, ps3, ps4 i ogólnie jak dla mnie wszystkie wygodne, większej różnicy nie ma. Piszecie, że krzyżak w 360 słaby ale w tekkena lepiej mi się grało na nim niż na ps3, może ok 300 godzin przyzwyczajenia w porównaniu do kilku na ps3 zrobiło swoje.
Na 360 gra sieciowa, jak rozbudowa menu, osiągnięcia są wg mnie lepsze. PS4 i ONE nie mam porównania, choć znajomy mówił, że PS3 w stosunku do PS4 było bardzo ograniczone. Moją następną konsolą będzie PS4, ze względu na super exy, naprawdę jest ich dużo, bo to się liczy w tej wojnie.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Głupoty piszesz :bangin: god of war czy uncharted ma świetny dubbing, choć każdy ma inne gusta.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Może i mają dobry ale dla mnie zawsze najlepsza jest oryginalna ścieżka dialogowa czy to w filmach czy też w grach. Nie widzę w tym "głupoty" : )
 

Modeland

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Osobiście jestem bardziej przekonany do PlayStation,może to w jakimś stopniu kwestia przyzwyczajenia ale jestem zadowolony,na plus także tańsze gry niż w przypadku Xboxa.
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Ja sobie teraz kupiłem Play4 Call Of Duty Black Ops III. Fajna i ma fajny designe. Natomiast sama gra mało zachwyca.
 

ryhawa

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja tam wolę klasykę, czyli NES i SNES, master system i atari. Inne konsole, znaczy się nowsze to już tylko nabijanie kasy. Tamte sprzęty miały duszę tak jak Amiga czy Comodore c64
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Testowałem pada do xboxa one .
Jest całkowitą porażką .
Jest dwa razy większy od normalnego pada
i bardzo źle trzyma się go w ręce .
Przyciski są źle rozmieszczone i przez to
gra się bardzo trudno.
Bardzo szybko zrezygnowałem testowania nowej gry lego.
Grę utrudnia jego wielkość .
Czemu zrobili go tak wielkiego .
Pad do PS4 ma normalną wielkość i
prawdopodobnie inspirowali się padem
do xboxa 360 i naprawili wady które miały poprzednie wersję .
Trudno się dziwić że PS 4 wygrało skoro nie potrafili
zrobić normalnego pada .
Jeśli mamy sporo pieniędzy lepiej kupić PS4 .
Jeśli stawiamy na jakość i cenę to lepiej kupić xboxa 360 .
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
pan k napisał:
Testowałem pada do xboxa one . Jest całkowitą porażką . Jest dwa razy większy od normalnego pada
2x większy? Jaki jest ten "normalny pad", bo pad od 360 jest tych samych rozmiarów
jSFmGIS.jpg

Dualshock4 jest nawet większy



pan k napisał:
Trudno się dziwić że PS 4 wygrało skoro nie potrafili zrobić normalnego pada .
Sony sprzedało więcej konsol przez liczne wpadki marketingowe Microsoftu jeszcze przed premierą nowych konsol. Pad XO był akurat uznawany za największy atut nowego xklocka.


pan k napisał:
Jeśli mamy sporo pieniędzy lepiej kupić PS4 . Jeśli stawiamy na jakość i cenę to lepiej kupić xboxa 360 .
Przecież to są konsole z dwóch różnych generacji xD
 
K

kawann

Guest
Plastation miałem ale szału nie było, jak dla mnie zdecydowanie najlepszy jest xbox one
wykonanie Ok, dosyć dobra rozdzielczosć, duży komfort grania zapewnia rozrywke na wysokim poziomie, FIFA 15, zręczmosciówki to zabawa na wiele godzin.. ba nawet na każdej imprezie sie u mnie sparwdza i wszyscy znajomi specjalnie przychodza grać..!
 
Do góry