Xbox 360

Status
Zamknięty.

matix755

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
476
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Błagam o pomoc jakiego xbox-a mam wybrać?
Chodzi mi o to że nie wiem czy się opłaca kupić Elite, Core lub ARCADE i jakie są poszczególnych konsol zalety :mruga:

ps. a może ktoś zan jakieś fajne forum o xbox-ach
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
//ciach

Core-nie sprzedają już tego w sklepach.
Arcade-najtańsza wersja BEZ DYSKU TWARDEGO jedynie MS 256mb na sejwy-669zł
Premium-z dyskiem 20 gb lub Premium Pro z 60gb-ok 800-1000zł
Elite-czarna,z dyskiem 120gb.-1000-1200zł

bardziej się oplaca tego premiuma,tym bardziej że już cena minimalna została przekroczona.
Licytuj 600zł


PS:XBOX360-2 aukcja została zakończona.
 

matix755

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
476
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
ehh... wszyscy zakańczają aukcje przed końcem więc wątpię że trafie na jakąś fajną okazje :/

a co myślicie o kupieniu xbox 360 Arcade i dysk 120 GB Link tylko nie wiem czy da się podłączyć dysk pod arcade :/
 

Absol

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Miasto
53°24'N / 2°59'W
Miałem arcade'a z kartą 256mb i nie wykorzystałem nawet 20% procent jej pojemności.
(a trochę gier na nim skończyłem)

Jeśli chcesz kupować konsolę tylko do gier arc Ci wystarczy, chyba że myślisz o innych bajerach - wtedy możesz pomyśleć o PS3 głównie ze względu na blue-ray'a, no ale wiadomo - jest droższa, gier jest mniej i żeby w pełni wykorzystać jej moc potrzebny jest telewizor z full HD.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Też mam Arcade około 10 gier :p i ma ta karta wystarcza w zupełnosci. Jedyne co to nie moge gier z netu sciagac
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
MixMatix wybrałeś złą aukcję.
możesz zaoszczędzic 30zł kupując NOWĄ KONSOLĘ w sklepie dla idiotów albo w jakimś komputerowym.
A jak chcesz kupic w internecie polecam za 669zł z oficjalnej strony M$:M$ XBOX 360
 

samotnygraczPL

Milczenie jest złotem.
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Hm ja posiadam Xbox 360 Elite i mysle że jest chyba najbardziej opłacalną w zakupie konsolą z dużego wyboru wersi Xbox 360 osobiście nie żałuje że kupiłem własnie tą wersie miała wszystko co chciałem w szczególności kabel HDMI którego potrzebywałem może się skusiłem że ma takie bogate dodatki? wiecie nie wiem a bez dysku twardego też za dużo nie zadziałasz dlatego ja myśle że wersia Elite to dobry wybór ona ma wszystko :) ale to zależy tez od zasobów twojej gotówki
 

matix755

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2007
Posty
476
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Czy ktoś ma może Xbox 360 Core?
bo ja taki już mam tylko jedno się boję że po jakimś czasie mi się zepsuje.. :/ ( słyszałem że się przegrzewa bo ma zły układ chłodzenia ;( )
 

TommyGun

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Jeżeli wciąż jest na gwarancji to nie wiem czym tu się martwisz. Odsyłasz go na gwarancje w razie awarii i bez problemu Ci go naprawią, a w najlepszym wypadku wymienią na nową konsole.
 
Status
Zamknięty.
Do góry