wzrost

zorro3246

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
mam 15 lat przeszedłem mutacje głosu już zpol roku temu mam 180 cm wzrostu jest jeszcze to mozliwe zeby juz po przejsciu mutacji podrosnąc chociaz 5 cm ??
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Mia to samo sobie pomyślałam :D haha
masz 15 lat i 180cm? w czym problem człowieku?! ile masz czasu jeszcze ?! ja juz nie urosne bo za stara a kurdupel jestem :p i sie nie martwie.
poza tym ma coś mutacja do wzrostu????
 

sarek

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
No dokładnie 180 to idealny wzrost jest. Ja mam 183 gram juz 3 latka, wyskok jest 10cm ponad obręcz także zbiórki są do tego zwinność ;) No i cross'y like AI :) heehe Próbuje ćwiczę... No i jeszcze szybkie rączki się przydają do wybierania piłek ;)
 

v3gafx

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostróda
Wzrastanie kończy się w wieku 18-20 lat, więc na bank coś tam jeszcze urośniesz :D. Zresztą odpowiedni tryb życia i odżywianie przyśpieszają wzrost, a właśnie nieodpowiedni tryb życia może go hamować :p . Normalnie bym Ci napisał że liczą się umiejętności ale wiem że gdy jest się koszykarzem, to wzrost dużo pomaga. Ale jakby nie było - nawet jak będziesz miał ponad 2 metry, to bez umiejętności koszykarskich będziesz marszczył :p
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Babcia mi opowiadała że jak młode chłopaki w wieku 21 lat wrócały z wojska to wracały wyższe, mój kolega też jeszcze wyrósł jak miał ponad 20 lat, dużo zależy od diety i aktywności, genetyki. Jak będziesz brał doping to nic nie urośniesz, mój kolega ma 150 cm i bardzo dobrze gra w kosza w klubie śmiga między tymi dwumetrowcami niekiedy nawet rzuca do kosza ale kariery to raczej nie zrobi...
 
Do góry