Wzrost

Coldiee

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Co jeść żeby rosnąć? mam 17 lat i jestem prawie najniższy z mojego rocznika, nawet niektórzy młodsi są wyżsi ode mnie... czemu jestem taki mały? przecież nie pale... co robić by rosnąć lepiej?
 

Mario21

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
daleko
choć będziesz jadł to raczej nie urośniesz a przytyjesz. Poprostu taki się urodziłeś
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Mój kolega też jest niski, ale on przyjmuje jakieś hormony wzrostu, ale dokładnie nie wiem jakie.
 

linkus77

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Może spróbuj jakiegoś sportu, typu siatkówka:) Zacznij się podciągać na drążku i codziennie się rozciągaj. Może efekty nie bedą rewelacyjne ale powinno pomóc. Może jeszcze stanie przy ścianie z wyprostowanymi rękoma? O tym ostatnim czytałem ostatnio, ale czy pomaga to nie mam pojęcia. Spróbuj, w końcu nic nie tracisz.
No i pamiętaj, że rośnie się do 21 roku życia a czasami nawet dłużej. :D
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Słyszałam, że bardzo niskim osobom podaje się jakieś tabletki pobudzające hormon wzrostu, ale to chyba dość droga kuracja. Kiedy byłam mała wręcz faszerowana byłam lekami homeopatycznymi. Właśnie w okresie tego leczenia urosłam całkiem sporo. Może coś w tym jest?
A tak poza tym bycie osobą wysoką nie jest wcale takie piękne jak by się mogło wydawać. Jestem dziewczyną i mam 178 wzrostu i nie czuję się z tym komfortowo, choć wiele osób mówi mi, że to fajna sprawa być wysokim. Lepiej być wielkim małym człowiekiem... ;) Musisz siebie polubić takim jaki jesteś.
 

LeLuS

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
JA mam 15 lat i 175 wzrostu , mnie ten wzrost odpowiada , bede jeszcze wyzszy ale mam nadzieje ze nie 2 m. jak inni .
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Co jeść żeby rosnąć? mam 17 lat i jestem prawie najniższy z mojego rocznika, nawet niektórzy młodsi są wyżsi ode mnie... czemu jestem taki mały? przecież nie pale... co robić by rosnąć lepiej?
Spoko.. do 20-21 roku zycia jeszcze mozna urosnąć.. niektórzy dopiero w wojsku "w góre idą" ..ja niestety mam ten wiek za sobą i zostanę przy moich 172 cm..fuck <_< ..ale co poradzę..olać to ! Ty tez sie nie łam :)..masz czas
 

Ameno

Mistrz papryczki chilli
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 124
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Gdzieś tam
Heh mam 13 lat i 176
Sącz sporo mleka od krowy !! świerze od krowy a nie kupne powinno pomóc.....
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Ja mam rocznikowo 16 lat i jakieś 172-175cm. Mogło by być kilka więcej, ale nie narzekam.
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Ja mam 188cm około a 21 lat...


Pij mleko będziesz wielki... ale załap się sportu np.: koszykówka, siatkówka
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Dokłądnie, pij mleko. Dodatkowo możesz wszamiać dużo wapnia i białka. Powinno pomóc. Same ćwiczenia niestety niewiele pomogą.
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
człowiek nie rośnie caly czas sa etapy kiedy sie rośnie. Nie przejmuj sie urośniesz jeszcze facet rośnie do 21 roku zycia :)
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
Słyszałam, że bardzo niskim osobom podaje się jakieś tabletki pobudzające hormon wzrostu, ale to chyba dość droga kuracja.

Mój kolega też jest niski, ale on przyjmuje jakieś hormony wzrostu, ale dokładnie nie wiem jakie.


najprawdopodobniej jest to Jodid - male tabletki... nie sa one drogie lecz na recepte... - idz do lekarza :) sam stwierdzi czy potrzebujesz :D

Co jeść żeby rosnąć? mam 17 lat i jestem prawie najniższy z mojego rocznika, nawet niektórzy młodsi są wyżsi ode mnie... czemu jestem taki mały? przecież nie pale... co robić by rosnąć lepiej?

a tak w ogole palenie ma jakikolwiek wpływ na wzrost
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
wzrost jest uwarunkowany genetycznie można zakłócić proces wzrostu poprzez wiele czynników np obciążając kręgosłup poprzez ćwiczenia takie jak przysiady ze sztangą martwy ciąg itd... wzrost może też być zahamowany poprzez stosowanie SAA np metanabolu... co do fajek nie wiem czy ma to wpływ na wzrost tak do końca ale wdychanie syfu i trucie sie na pewno nie przyspieszy ani nie zwiększy naszego wzrostu....

beherit141 nie wiem skąd wpadłeś na pomysł hormonu wzrostu w tabletkach %) no ale trzeba przyznać że rozbawiłeś mnie nieźle %) to co podałeś to jest lek na tarczyce :D Jodid to nic innego jak jodek potasu poniżej zastosowanie

Wskazania: Zapobieganie powstawaniu wola z niedoboru jodu, zwłaszcza w okresie zwiększonego zapotrzebowania (np. ciąża i laktacja), zapobieganie nawrotowi wola po leczeniu farmakologicznym lub operacyjnym wola zależnego od niedoboru jodu. Leczenie wola zależnego od niedoboru jodu i leczenie niedoczynności tarczycy wywołanej niedoborem lub zaburzeniami przemiany jodowej. W okulistyce stosowany jest miejscowo do leczenia zmętnień ciała szklistego i soczewki.
wracając do hormonu wzrostu chyba sobie nie zdajesz sprawy jakie koszty trzeba ponieść aby zastosować leczenie tym środkiem... kolejna sprawa to taka że ten preparat jest pod ścisłą kontrolą i nie jest wypisywany od tak... poniżej preparaty zarejestrowane w Polsce oraz ceny:

Genotropin 16 proszek i rozp. do sporz. roztw. do wstrzykiwań 0,0053 g = 16 j. m. 1 fiol. dwukomorowa + rozp. 1 ml firma Pfizer cena 788.47zł

Genotropin 36 proszek i rozp. do sporz. roztw. do wstrzykiwań s.c. 0,012 g = 36 j.m. 1 fiol. dwukomorowa + rozp. firma Pfizer cena 1547.88zł

Norditropin Simplex Xx 5 mg/1,5 ml roztwór do wstrzykiwań 0,0033 g/ml (0,005 g/1,5 ml) 1 wkład 1,5 ml firma Novo Nordisk cena 944.23zł

Norditropin Simplex Xx 10 mg/1,5 ml roztwór do wstrzykiwań 0,0067 g/ml (0,01 g/1,5 ml) 1 wkład 1,5 ml firma Novo Nordisk cena 1888.48zł

chyba ceny ostudziły zapał do stosowania GH %) na czarnym rynku można kupić o wiele taniej ten hormon bo np 1 fiolkę o pojemności 1ml Jin Tropin w której jest 10 i.u/ml można zakupić za 150 zł :D ta fiolka nie starczy na wiele :D 1-2 dni :D nie będę sie rozpisywał co i jak bo to niema sensu...

tutaj podaje medyczne zastosowanie tego hormonu:

Wskazania: Dzieci. Leczenie somatotropinowej niedoczynności przysadki, zespołu Turnera, zaburzeń wzrostu spowodowanych niewydolnością nerek. Zespół Pradera i Willego w celu zwiększenia wzrostu i poprawy budowy ciała (zmniejszenie masy tkanki tłuszczowej). Rozpoznanie zespołu Pradera-Willego powinno być potwierdzone przez odpowiednie badania genetyczne. Zaburzenia wzrostu u dzieci z upośledzeniem wzrastania wewnątrzmacicznego (SGA) - obecny wzrost poniżej wartości -2,5 odchyleń standardowych (SD) i o więcej niż 1,0 SD poniżej wartości wskaźnika wzrostu docelowego, obliczonego na podstawie wysokości ciała rodziców, z masą i(lub) długością urodzeniową poniżej -2,0 SD, u których ponadto nie wystąpiło przyśpieszenie tempa wrastania (HV SD poniżej 0 w ciągu ostatniego roku) do wieku 4 lat i później. Dorośli. Niedobór hormonu wzrostu.

po więcej info zapraszam http://www.fkkf.pl/
 

beherit141

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
265
Punkty reakcji
0
to ten lekarz ktory przepisal to mojemu koledze to debil...? pozatym moj sasiad mial tarczyce i ma 193 i 15 lat
 
Do góry