Wzrost

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
A ja mam 160 cm bodajże, chciałabym mieć 166, ew. 168 ale nie więcej. Moja siostra ma ok.171-2 cm, mama 162 cm a tatuś 175 :/ Więc moje 'wysokie' ;) marzenia, na nic :(.

Daddy, kiedyś mówił mi, zebym wisząc na drążku [taki do podciągania], proste nogi ściągała tak jakby ku dołowi, rozciągając je, huśtać się. miałm z tego frajdę :D. On stwierdził, że urosnę, kłamczuch :p
 

ka0-69

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Mi sie wydaję,że wzrost nie jest aż taki ważny...
Poza tym masz 15 lat... wiec jeszcze rośniesz...wiec urośniesz do 165...
Ja mam 17 lat i mam 170cm.
Trochę cierpliwości młoda damo;).
Pozdrawiam.
 

martynka92

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mam 15 lat i 166cm. Jestem strasznie niska :( Proszę, nie piszcie mi, że to nieprawda, ja bym chciałą być wyższa! O jakieś 5cm. Najbardziej to chciałabym mieć dłuższe nogi.
Mam długie ręce, tułów też raczej normalny, tylko te nogi :/ Masakra! Są jakieś sposoby na wydłużenie nóg albo chociaż ogólnie całego ciała bez pomocy chirurga? Jakaś dieta, ćwiczenia? Szukałam w internecie, ale nic konkretnego nie znalazłam, tylko dla matek, co mają dzieci w wieku 6 lat.
Proszę, pomocy!
To dziwne, ale większość osób pisze: "Czym Ty się martwisz?" lub "Wcale nie jesteś niska"...
Przecież pisałaś...."Proszę, nie piszcie mi, że to nieprawda"....
Dobra, a więc do żeczy...jeśli wydaje Ci się, że jesteś dość niska i chciałabyś jeszcze wybić się w górę...spróbuj coś z tym zrobić...
Nie wiem...czy są jakieś ćwiczenia...ale diety nie ma na 100%....lecz zawsze warto spróbować...np. porozciągać się,...powyciągać mięśnie...nie wiem czy to coś da, ale zawsze watro!!!
Życzę powodzenia :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ochhh! RZeczy.

Przecież pisałaś...."Proszę, nie piszcie mi, że to nieprawda"....

bo to tylko i wyłącznie nasze zdanie. próbujemy przekonac kataryne, ze nie jest niska, a nie wmawiac Jej, ze są diety cud. nie ma i tyle. nie urosnie. chyba, ze jeszcze prae centymetrów. jest ok i nie wiem czego chce od swojego wzrostu. t.j wiem, ale nie rozumie dlaczego. tez chcialabym miec dłuzsze nogi, nie zmienię tego,. geny. bywa.
p.s
moja mam ma długie nogi :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
wiec urośniesz do 165...

Ja mam 166cm więc nie muszę rosnąć do 165 ;)

Rozciągam się. Na razie mam tylko z tego 3 szpagaty, wzrostu raczej niewiele.
Chyba macie rację, z tym nic już nie zrobię...Poddaję się :( Będę musiała siebie zaakceptować taką, jaką jestem... :/
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Brawo - pamiętaj, jesteś ładna nie przez wzrost, ale przez całą siebie.

Ludzie nie oceniają nas miarką. Oceniają całokształt. To jaką mamy minę, jak się ruszamy, jaką mamy sylwetkę, itd. Nie warto martwić się jednym szczegółem, na który w dodatku wpływ jest znikomy.

Kurde, a zresztą, nawet gdybyś miała 145 cm, nadal byłabyś wartościową osobą. Bo nie na tym cała rzecz polega.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Aniu Civ skąd wiesz, że jestem ładna? :p Nie widziałaś mnie nigdy ;)
W sumie mogę zacząć przekształcać swój wzrost w atuty... Niski wzrost sprzyja tańcu. No i eh... i tak z tym nic nie zrobię, muszę się przekonać, że nie mogę się martwić czymś, na co nie mam wpłwu :(
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ehh a co ja mam powiedziec jak wczoraj na bilansie u pielegniarki okazalo sie ze mierze (w butach (!)) 167 cm.... to niewiele ale nic sie na to nie poradzi a mam 18 lat wiec raczej nie urosne... Trudno :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
dokładnie Kocurek, kumepla mojej siostry, w Twoim wieku, jest nieco niższa ode mnie, więc będzie z jakies 158 cm ;)

poza tym jejuuu, trzeba siebie akceptowac. kampania dove jest wspaniała i... mają rację! jesteśmy piekne, na pewno, często mysle, ze faktycznie nieiele osób ma takie problemy jak ja- z wyglądem, ale no trudno, idzie się dalej... ;) !
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No w sumie macie rację :) Ludzie mają poważniejsze problemy, zresztą w szpilkach mam ponad 170 (171 :p ) więc nie mam się co martwić :D Dzięki! :*
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
No w sumie macie rację Ludzie mają poważniejsze problemy, zresztą w szpilkach mam ponad 170 (171 ) więc nie mam się co martwić Dzięki!
no i idealnie ! ;) Zawsze do usług :*
 

D@rio

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2006
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubartów <<LTW>>
Mam 15 lat i 166cm. Jestem strasznie niska :( Proszę, nie piszcie mi, że to nieprawda, ja bym chciałą być wyższa! O jakieś 5cm. Najbardziej to chciałabym mieć dłuższe nogi.
Mam długie ręce, tułów też raczej normalny, tylko te nogi :/ Masakra! Są jakieś sposoby na wydłużenie nóg albo chociaż ogólnie całego ciała bez pomocy chirurga? Jakaś dieta, ćwiczenia? Szukałam w internecie, ale nic konkretnego nie znalazłam, tylko dla matek, co mają dzieci w wieku 6 lat.
Proszę, pomocy!


Powiem ci tak ja mam inny problem mam 17 lat i :cenzura: non stop w góre.
Przez to mam martwice kości podudzia tak to sie jakos nazywa.
Co prawda nie groxne ale przez wzrost i mówił mi lekarz ze mi to przejdzie jak przestane rosnać i wtedy również przytyje.Wiec mówie ci masz 15 lat i masz jeszcze przed sobą praktyczie z 10 Lat na podrośnięcie i zobaczysz ze to jeszcze się zmieni.Bo nie oszukasz natury.Ja też bym chciał przybrać tkanki mięśniowej i wpier... aż m isie uszy trzęsą ale nic mi to nie daje bo to spalam przy wzroście.
Wiec cierpliwosci pozdrawiam :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
D@rio no w sumie to masz rację. Ja gdybym wpier... dzień i noc to bym dużo urosła, tyle że wszerz :p Więc ciesz się, że możesz jeść duuuużo kalorycznych rzeczy i nie tyjesz, to wielkie szczęście!
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A poza tym kataryna jakbys byla bardzo wysoka bylby problem i z nalozeniem szpilek i ze znalezieniem odpowiedniego chlopaka :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No, masz rację :) Gdybym była bardzo wysoka, to dziwnie byśmy wyglądali z moim obecnym chłopakiem :p Bo on ma 170cm. :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Amadeusz po 1. to nie jest temat o odchudzaniu, tylko o wzroście, po 2. mnie mało obchodzi ile Ty masz wzrostu, tu chodziło o rady na wzrost po 3. jak masz się chwalić ile ważysz i mierzysz to idź do tematu w diecie cud "ile ważycie?" a po 4. jak będziesz ważył 75kg to będziesz spaślakiem, powodzenia :) Jedz sobie ile chcesz, nikt Cie tu nie egzaminuje.

Bosh, jak mnie tacy ludzie irytują :bag:
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Mam 15 lat i 166cm. Jestem strasznie niska :( Proszę, nie piszcie mi, że to nieprawda, ja bym chciałą być wyższa! O jakieś 5cm. Najbardziej to chciałabym mieć dłuższe nogi.
Mam długie ręce, tułów też raczej normalny, tylko te nogi :/ Masakra! Są jakieś sposoby na wydłużenie nóg albo chociaż ogólnie całego ciała bez pomocy chirurga? Jakaś dieta, ćwiczenia? Szukałam w internecie, ale nic konkretnego nie znalazłam, tylko dla matek, co mają dzieci w wieku 6 lat.
Proszę, pomocy!


Możesz być wyższa :D Musisz chodzić wcześnie spać i robić jakieś specjalne ćwiczenia na kręgosłup. Powiedz mi jeszcze mniej więcej jakiego wzrostu są Twoi rodzice ? A z nogami to musisz stosować ćwiczenia rozciagające i stosować odpowiednią dietę składającą się z ryb. Zawierają dużo fosforu i nogi mogą się wydłużyć jeszcze o kilka centymetrów. :] Uszy do góry !
 
Do góry