Wzrost

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Ja tez jestem mała..
Byłam najmniejsza w klasie do niedawna..
Ale jakoś zaczęłam rosnąć.
I teraz się nie martwię, bo wiem ze jeszcze urosnę..
Ale i tak będę mała.
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
a ja mam 180 prawie i tez mam problem :)
wiesz,jak trudno bylo znalezc chloapka wyzszego ode mnie?? a i tak szpilek raczej przy nim nie zaloze :)
wiec nie narzekaj,chetnie bym sie zamienila xD
poza tym - male wiecej moze !!
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
nie krytykujcie dziewczyny tak ostro ;) to trzeba wytłumaczyć. mimo, że temat wydaje się być śmieszny :p

a ja napiszę tak.
mam niewiele ponad 1.60 i jestem rok młodsza ;] i w mojej klasie są chyba tylko 3 dziewczyny (na 13) które są wysokie, a tak to jesteśmy wszystkie mniej więcej jednego wzrostu ;]
i ja jestem wzrostu moich rodziców, więc cud się nie stanie i nie urosnę więcej ;P
mimo wszystko lubię siebie taką jaką jestem. i inni tym bardziej :D
poza tym jak ktoś już wczesniej pisał, faceci lubią niższe :p

Nie martw się :* i tak jest dobrze ;)
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
ja mam 175 cm i kiedys tez chcialam byc wyzsza :p Wiem wiem glupia bylam :D teraz pasuje mi ten wzrost tym bardziej ze mam sporo wyzszego faceta i moge chodzic w szpilach-ktore uwielbiam :D a raczej uwielbialam bo przez nastepne kilka miesiecy nie moge ich zakladac :(
 

Ekmell

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
To ja mam 155 i mi to nie przeszkadza.
Jestem chyba najmniejszą dziewczyną z klasy i luz. Mam niskich rodziców, więc czego miałam oczekiwać? Na początku wydawało się wszystkim, że przerosnę siostrę, ale... stanęłam w miejscu.
No i jest tak dobrze.
Zaakceptuj siebie;)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
To jest zupełnie normalny wzrost. Ja mam 168 i w dowodzie wpisali mi wysoki ;).

Nie ma cudownej diety na to. Radziłabym siebie zaakceptować, bo nie jest to jakiś problem kliniczny. Pewnie napatrzyłaś się na patykowate i długonogie modelki... Ale panna, takich kobiet jest niewiele, ogromna większość ma normalne kształty. I nic na to nie poradzisz, chyba że chcesz ryzykować inwalidztwo i wydłużyć nogi operacyjnie.

Moja rada - ubierać spodnie bez cięć poziomych, za to z przeszyciem pionowym, nosić dość wysokie buty z czubkiem, ale niech będą wygodne, bo sobie wypaczysz stopy, a spodnie do ziemi - wydłuża nogi.
I uśmiechnąć się do siebie rano w lustrze.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
ja nawet 160 nie mam:p a jestem starsza :)
jakos sie tym nie przejmuje, kazdy by chciał miec długie nogi :p

heh taka japonka poddała sie zabiegowi wydłużania nóg, czytałam w jakiejs gazetce i były tam fotki..no nieciekawy widok...troche ją wynaciągali :/ ja bym sie nie poświeciła wyatrzczy ten 158 :D

po co Ci wiecej? chcesz zostac modelką? miałam kolezankę której troszke brakowało i starała sie podrosnąć,
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
Podobno spadnie z workiem kartofli na nogach pomoga
lol muszę spróbować :D :D

a tak poza tym to ja Cie w ogóle nie rozumiem 166 to mało? ja mam gdzieś tyle i jestem starsza i co i nie uważam się za niską :D wiem że do wysokich nie należę no ale wiesz:p nie no w sumie moja nauczyielka zawsze powtarzała "co małe to piękne" :D doceń to :D doceń siebie i się nie przejmuj, bo naprawdę nie masz czym :p wiadomo że każda laska chciałby mieć piękne, długie nogi, ale wiadomo nie każdy jest modelką :D a poza tym lepiej być niższą niż wyższą :D jest na to wiele dowodów :lol: hihi niskiej łatwiej znaleźć faceta :lol: Dziewczyno! Głowa do góry :D pierś do przodu i sie nie garb :p bedziesz wyższa :p
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
To ja mam 155 i mi to nie przeszkadza.
Jestem chyba najmniejszą dziewczyną z klasy i luz. Mam niskich rodziców, więc czego miałam oczekiwać? Na początku wydawało się wszystkim, że przerosnę siostrę, ale... stanęłam w miejscu.
No i jest tak dobrze.
Zaakceptuj siebie;)
Moja malutka Izunia :*
Nie przejmuj się:)
wzrost nie ma znaczenia, ale to jaka jesteś :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Dziękuję za pocieszenie :) Ale naprawdę nie znacie żadnych sposobów na to, żeby podrosnąć chociaż parę centymetrów...? :(
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
hehe no nie dziękuj, taka prawda :)
i sposobów żadnych nie ma. zaakceptuj siebie taką jaką jesteś.
ja nei mam ani figury, ani urody modeli, czy aktorki, ale akceptuję siebie,
a przyjaciół mam wkoło masę :)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
oj nie powiedziałabym :>

chyba, że nie miałeś dziewczyn/ kobiet na myśli :p
zauważyłam, że jest coraz mniej wysokich dziewczyn.
ha! ale małe jest piekne ;]
ktoś zaprzeczy?!
 

Sephiorth

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Brodnica
to zalezy jaki masz organizm, ja jak mialem 15 lat to mialem z 165 jestem chłopakiem a teraz qw wieku 18 mam 184 O.O przersołem wszystkich w mojej rodzinie :p Btw masz jeszcze kupe czasu zeby podrosnac chociaż u dziewczyn ten hormon wzrostu idzie w inna stronę :D
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ten hormon wzrostu układający się sprawił że moje oblicze rozjaśniało uśmiechem :D

U kobiet chrząstki nasadowe kostnieją wcześniej niż u facetów, dlatego i wzrost na wysokość kończy się wcześniej. Gdyby wzrost był nieprawidłowy, poleciłabym wizytę u lekarza i kontrolę stanu hormonów. Ale nie jest, to normalny, nie niski wcale wzrost. Taki w sam raz.

Metoda na kilka cm - obcas :D
 

Śniący

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z ciemnej krawędzi między snem a życiem
No własnie małe jest piękne :]

Zresztą chyba każdy facet woli mieć niższą dziewczyne od siebie :]

Ja np. tak :]

Nie lubie jak dziewczyna jest wyrzsza odemnie :] bo:

Ciężko ją obiąć :]

Jak chcę się popatrzeć w oczka to potem kark boli a tak to luzik :p

No co tu jeszcze wypisać :] hmmm nie wiem :p za dużo pozytywów jest :]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Mery Blue ja byłam pierwsza :p
No dooobra niech Wam będzie, macie rację :D Najwyżej będę te obcasy nosiła, wtedy będę mieć 171cm. :p Jakoś to będzie ;)
A myślicie, że jeszcze trochę urosnę? Oj wiem, jestem monotematyczna, tylko tak się z ciekawości pytam :)
 
Do góry