wzrost...opinia innych

Broszkie

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tam gdzie fajnie
witojcie! ech..temat banalny. Czy wam przeszkadza to ze mężczyzna jest niższy od swej kobiety? dla mnie to nie ma znaczenia..lecz spotykam się z różnymi zaczepkami. chcę wiedzieć co sadzą o tym inny. czekam na posty. z góry dziękuję
PS: od wczoraj jesteśmy zaręczeni! z D.H
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
nie, nie przeszkadza mi to. w sumie to za jakiś czas mój chłopak będzie niższy ode mnie. bo ja jeszcze rosnę, a on nie :p
moim zdaniem to całkiem normalne ;)
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
dla mnie też to nie ma zbytnio znaczenia jeżeli kocham to na pewno wzrost nie jest przeszkodą a komentarze innych należy poprostu olewać:)
 

Broszkie

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tam gdzie fajnie

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
hmm..fakt faktem. lecz czasem staje sie to nie dozniesienia
wiem na pewno ale powiem ci tak że ci którzy to komentują robią to poprostu ze zwykłej zazdrości że masz kogoś kto cię kocha a oni nie mają albo poprostu ze zwykłej głupoty a więc im należy współczuć a nie przejmować sie ich zdaniem.ciesz się swoim szczęściem poprostu i tyle:)
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Myślę że to może czasem troszkę przeszkadzać, ale w końcu mówi sie, ze miłość jest ślepa :)
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Swego czasu w Rozmowach w Toku na TVN’nie oglądałem o ludziach których inni wytykają palcami. Był tam taki koleś (ze dwadzieścia parę lat) i z dziewczyną o 50cm wyższą czy jakoś tak. Przyznam ze trochę to dziwnie wyglądało ale w sumie on nie poradzi nic na swój wzrost a jeśli się kochają to niech będą szczęśliwi razem i żaden wzrost ich nie rozłączy. Może nie czuli się z początku z tym dobrze ze względu na różne zaczepki ze strony osób trzecich, ale po czasie się przyzwyczaili. Myślę ze w twoim przypadku nie ma takiej różnicy wzrostu i ze to aż tak rzucające się w oczy nie będzie i nie ma się czym przejmować bo nie jesteście ze sobą po to żeby wyglądać tylko dla siebie, chyba tak jest nie?

Osobiście jednak wole być wyższy ale to nie tylko od dziewczyn ale od każdego. Takie przedłużenie penisa poprzez wysoki wzrost duży telefon komórkowy itd.
 

marta92

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
296
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. Opolskie
Nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ale myślę, że czuła bym się dość dziwnie.. [może dlatego że sama mam ok.164cm, a to chyba niewiele] ;) Jeśli twojej partnerce to nie przeszkadza, że np. jesteś niższy to pogratulować wybranki :eek:k:
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Wzrost jest mało ważny.
Liczy się uczucie.
Znam parę gdzie on jest karłem, a ona normalną kobietą
i żyją :p:p
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Noo coś ty mi to absolutnie nie przeszkadza....
Tyle, że osobiście zdecydowanie wolałabym wyższego faceta, bo jakoś tak lepiej bym się czuła...
Ale jeśli się kochacie to jest bez znaczenia ;)
Mój kuzyn ma żone o wiele wyższą od siebie, a Ona jeszcze obcasy nosi często :)
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
Zalezy jaka roznica wzrostu :) ze wzgledow estetycznych to mi to nie przeszkadza a ze wzgledow praktycznych duza roznica wzrostu czy to u mezczyzny wzgledem kobiety czy odwrotnie jest mala przeszkoda; ja wlasnie mam tkai problem ze jeslki chodzi o urode kobiety zazwyczaj mi sie podobaja drobne niskie kobietki ktore zazwyczaj sa przynajmniej o 20 cm nizsze odemnie i wlasmnie czasem przy spacerze czy pocalunkach to przeszkadza :) a jesli chodzi o sama rzeczy czy nizszy mezczyzna nie moze byc to jest bzdura nie wazny jest wzrost jesli Twem partnerowi to nie przeszkadza !!
Pozdrawiam i zycze szczescia na nowje drodze zycia *ehh ja tez chce*
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Mojego brata kumpel ma laske o 15 cm wyższą :) Do ślubnego zdjęcia on założył na głowe taki wysoki kapelusz i fajnie to wyglądało :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie byłam z mężczyzną niższym od siebie. Ale jestem też pewna, że nie byłby to dla mnie problem, gdybyśmy się bardzo kochali. Miłość przezwycięży wszystko :)
 
Do góry