Wzory wycięte z boku głowy - wiocha?

bizzard12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Zapraszam do wypowiadania się w ankiecie. Jak ktoś nie wie o jakie wzorki chodzi:

img1009.punk-rock.5090.jpg


Nie chodzi mi konkretnie o ten wzorek, tylko ogólnie :)
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Ja powiem tak,mam irokeza i mogę coś takiego zrobić.Ale tylko idąc na jakąś imprezę,domówkę,dyskotekę.
Póżniej bym musiał wygolić takie wzory.Jestem ministrantem i ksiądz toleruje mojego subtelnego irokeza.Ale takie wzorki dla lektora czytającego Słowo Boże to byłoby lekkie przegięcie.:)
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Ja powiem tak, fajne i podobają mi się. Często mam wycinany jeden lub dwa i nie powiem by zdanie innych mnie interesowało.
Głównie pentagram i jakiś bliżej nie określony wzór
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Taki pentagram nieżle wygląda, ale nie u ministranta, jakby to ksiądz zobaczył to by mi kopa zasadził.Jeszcze by mnie mogli ekskomunikować.:D
 

bizzard12

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Nie wyobrażam sobie, jak można się z takim pentagramem na mieście pokazać. Nie dość że wiocha to jeszcze zalatuje satanizmem.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Jak się jest Satanistą to ma zalatywać. Alan jako ministrant nie może mieć takiego dlatego napisałem o białym.
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Czemu zaraz ekskomunikować?
Wytnij biały pentagram i masz spokój..

Chyba jaja sobie robisz,nawet jakbym sobie wyciął jakiś symbol religijny to uznali by to za profanację i mieliby rację. :tongue:


Nie wyobrażam sobie, jak można się z takim pentagramem na mieście pokazać. Nie dość że wiocha to jeszcze zalatuje satanizmem.

Ale mój forumowy przyjaciel Maraks jest satanistą.
Czy taka wiocha,może,ale tak jak powiedziałem na jakąś imprezę może sobie kiedyś coś takiego wytnę,z tym że coś innego niż pentagram.
Przecież to nie tatuaż.,którego trudno usunąć.
Przed pójściem do kościoła brat albo siora mi to wygolą. :tongue:
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Symbole nie klną na księdza ani na ludzi np. w kościele a pokojowe symbole nie robią nikomu krzywdy (to tak po za tematem)

Zrobisz taki jedno wieczorowy wycinek na włosach i po kłopocie, skoro tak Cię ten wzór piecze.
Wiocha to leginsy na facecie a nie wzorek na włosach.
 
Do góry