wznowienie studiów

ptychu85

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, mam dość poważny problem ponieważ skreślili mnie z uczelni, ponieważ nie zdałem egzaminu warunkowego z 6 semestru będąc na 7 dyplomowym ( studia inżynierskie) . Jedynym ratunkiem jest wznowienie studiów i wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że będąc na semestrze dyplomowym mogłem sobie pozwolić na stałą prace, a po wznowieniu podobno muszę powtarzać cały semestr 6, z którego brakuje mi tylko jednego wpisu z egzaminu i powrót na studia dzienne jest raczej nie do przyjęcia. W regulaminie ( PŚK ) niema jednoznacznie napisane że muszę powtarzac cały semestr i niewiem co teraz zrobić ................ ?
 

_lightning_rod_

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
36
znaczy się regularna repeta,tak? Moi znajomi są w podobnej sytuacji i chodzą tylko na te zajęcia, które mają niezaliczone. W Twoim przypadku będą to jedne zajęcia. Jeśli jednak ktoś każe Ci chodzić na wszystko, możesz zwrócić się do wykładowców o przepisanie ocen i też nie będziesz musiał chodzić. Ja miałam sytuację w której chciałam przepisać oceny z innego uniwerku i nikt nie robił mi z tym problemów, więc myślę, że Tobie tym bardziej nie będą. Powodzenia!
 
Do góry