Wzmacniacz dla gitary ELEKTRYCZNEJ

pieniazeknike

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Witam drodzy forumowicze, szukam wzmacniacza dosyć mocnego dla gitary elektrycznej, który miałby jakies efekty dzwiękowe czyli poglos metaliczny taki jak w piosenkach metal. Jaki wzmacniacz polecacie do 300 zł
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Efekt o który ci chodzi nazywa się "przester" na piecach najczęściej jest taki efekt podpisany "Driver". ;)

Do 300 zl nic ciekawego raczej nie jestem w stanie ci polecić za taka cenę niestety wszytko będzie raczej na takim samym niskim poziomie.
 

pieniazeknike

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
http://allegro.pl/markowy-piec-60w-2wejscia-overdrive-digi-delay-eq-i1706851661.html
a może ktoś wypowiedzieć się o tym piecyku ? Link powyżej
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Jak za 309 zl nie jest zle szczerze mówiac.

60w no to juz dość głośno jak na piec do elektryka, można już tym ze tak to ujmę po wkurzać sąsiadów :p pozatym ma "overdriver" czyli tak jak chciałeś taki efekt do metalowego grania i do tego ma efekt który nazywa się "Delay" czyli na chłopski rozum dodaje to takie echo do grania.

Reszte ma w miarę ok ma "gain" a to bardzo dobrze EQ raczej jest podstawowy ale ogólnie za taka cenę myślę ze nie będziesz na niego zły ;)
 

IgorPrzegaliński

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Lepiej poszukaj Marshalla o mniejszej mocy.
Jakość dźwięku dużo lepsza- mniej zakłóceń (oczywiście kable ekranowane dobrze widziane) a przy tym też dosyć głośno grają.
Ja kupiłem swojego ze 3 latka temu za ok 350zł (10W ) i jestem bardzo zadowolony.
 

xXxmistrzuxXx

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
30
polecam piecyk firmy Laney Hcm65r daje radę ma 1x80w oczywiście na twardej membramie posiada crunch factor (metalowe brzmienia) ceną się nie pochwalę kupiłem go 4lata temu nie pamiętam:(
ale polecam
 
P

PatrycjaAud

Guest
Dołóż jeszcze troszkę i kup porządny :) Np. ten: http://www.bigbeat.pl/gitara/wzmacniacze/wzmacniacze-gitarowe/vox-vt20-12967/
 
Do góry