Wyzwania fotograficzne

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Skoro odpadł nam konkurs fotograficzny toteż postanowiłem(wraz z wsparciem które mnie do tego namówiło), założyć własny "konkurs". Już tłumacze o co kaman. Najłatwiej będzie przedstawić to w etapach.

1. Zarzucam tematem wyzwania fotograficznego.(potem może się to zmienić póki co zostawiamy tak w formie testu).
2. Możecie dodawać swoje zdjęcia w temacie, pisząc po prostu posta ze zdjęciem(zdjęcie plus krótki podpis).
3. Już można głosować, bez sensu głosować na jedno zdjęcie, więc mam nadzieję że wałków nie będzie. Głos uzasadniamy dlaczego tak dlaczego nie, trochę się trzeba rozpisać, ale jak ktoś napisze, że zdjęcie po prostu mu się podoba najbardziej to spoks. Nie każdy musi być znawcą fotografii :)
4. w momencie dodania czwartego zdjęcia do aktualnego wyzwania, rozpoczyna się 7 dniowe odliczanie. Po upłynięciu tych siedmiu dni podsumowujemy punkty i zarzucam nowy temat.
następuje znów punkt 1.

Dlaczego tak, a nie inaczej ?

Wcześniej dodasz zdjęcie możesz zgarnąć więcej głosów, więc im szybciej to zrobisz tym większe twoje szanse :) Takie rozwiązanie może bardo udynamicznić temat :)

Co wy na to ? Temat pozostawiam do dyskusji, jeżeli wyczerpiemy temat lub omówimy ważniejsze aspekty, ruszę z pierwszym wyzwaniem i zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

Zachęcam do dyskusji.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
no dobrze, czkamy na wyzwanie Filozof90 ;)

plan jest całkiem spójny i logiczny, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 

julka1989

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Legnica
Jestem jak najbardziej za:)
Pomysł bardzo ciekawy, miejmy nadzieję, że spotka się ze sporym zainteresowaniem;)
 

kłusy

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
202
Punkty reakcji
0
dobrze dobrze :) pobawmy się trochę :)

dajesz wyzwanie :)
tylko, żeby się nie nabałaganiło za bardzo :)
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
dobra, postaram się dziś najpóźniej jutro dodać wyzwanie. A ten wątek będzie służył do obgadywania samego systemu, czy też zasad itp.
 

Szkarłatna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Toruń - okolice
Cieszę się, że przejmujesz stanowisko Zimniej Filo
Znasz się trochę na fotografii, a do tego masz wiele pomysłów, więc powinno być ciekawie :)
 

Szkarłatna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Toruń - okolice
Hej, a może najpierw zapodawałbyś temat, potem byłaby prezentacja zdjęć i np. sonda?
W sondzie na pewno wzięło by udział więcej osób, no a wyjaśnienia można by podawać w postach pod sondą
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
mam już nawet pomysł jak to zreorganizować pod tą sondę, tez o tym myślałem :)
 
Do góry