Wywabianie plam

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja też nie ryzykuję, mam dla dzieci odplamiacz z Loveli zaś sama też stosuję ten z lidla. Dziś właśnie wywabiałam plamy z kredek i flamastrów. żałuję że nie zrobiłam Wam fotek bo naprawdę wszystko się fajnie doprało.
 
D

Dorka123

Guest
Chętnie zobaczyłabym fotki, zastanawiam się czy plamy z farbek plakatowych spierze, bo mój artysta wrócił z zerówki z dziełem sztuki na bluzce ;)
 
D

Dobrawa

Guest
U mnie sprały się i farby i flamaster. Ale moja mama mawiała, że brudne dziecko to szczęśliwe dziecko, więc jak mam Lovele to niech sobie brudzi w najlepsze :p Przecież takie brudzenie to dla dziecka jedna z przyjemniejszych rzeczy :)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Czytam wasze spostrzeżenia i brzmi ok, widać lovela jest popularna, cichosza jeśli chodzi o jakieś inne propozycje. A jak cenowo?
 
D

Dobrawa

Guest
Zależy jakie opakowania. Ale tak proszek do białego 2,8kg płaciłam ostatnio niecałe 35 zł. A za odplamiacz około 25zł .
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ostatnio moje dziecko wróciło ze żłobka z bluzką dosłownie różową. Cała w burakach była. Plama już zaschnięta bo nie miałam w szafce zmiany dla niego i chodził w tej bluzeczce.. byłam pewna że biała bluzka idzie na straty. najpierw wymoczyłam bluzkę w Loveli a potem jeszcze dodałam do prania.. efekt szybki, natychmiastowy i żadnego śladu po plamie. No i zapach, bardzo, bardzo przyjemny.
 
D

Dorka123

Guest
Hipcio87 napisał:
Czytam wasze spostrzeżenia i brzmi ok, widać lovela jest popularna, cichosza jeśli chodzi o jakieś inne propozycje. A jak cenowo?
cichosza, bo to chyba pierwszy i jedyny odplamiacz dla dzieci na rynku ;)
 
D

Dobrawa

Guest
A ja wczoraj cały dzień prałam i cieszyłam się ubrankami. Moim znajomym urodziła się dzidzia :) Wszystkie poodkładane ubranka synka wyprałam w Loveli i poodplamiałam. Układam dziś od rana i aż przyjemnie zobaczyć i poczuć jak wszystko śliczne takie maleńkie i pachnące.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
To jest fajne w loveli że zapach jest bardzo delikatny, mało wyczuwalny a przy noworodkach to napewno nie jest bez znaczenia.
a co do odplamiacza, czy pierwszy na rynku to nie wiem ale napewno skuteczny i pachnący jak nie odplamiacz :)
 
D

Dorka123

Guest
Masz jakieś zdjęcia? Ja się muszę teraz zabrać powoli za ubranka, posegregować, przejrzeć, bo mam tego masę po starszym synu, od koleżanek dostałam, ciekawe czy wszystko da się doprać.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Nie mam, ale postaram się w najbliższym czasie zrobić. Ale naprawdę nie masz się czego obawiać. Ja go stosuję z powodzeniem i ogromnym zadowoleniem :)
 
D

Dobrawa

Guest
Mała znajomych ma już ponad miesiąc, a jak jechałam do nich kilka dni temu kupiłam pieluchy i tak z doskoku, że kupowałam dla siebie to i im kupiłam odplamiacz. No powiem wam, że mina bezcenna :) Nie wiedzieli, że jest takie sos dla plam w sprzedaży ;) Ja sobie teraz jakoś nie wyobrażam bez niego prania synka.
 
D

Dorka123

Guest
jaka29 napisał:
Nie mam, ale postaram się w najbliższym czasie zrobić. Ale naprawdę nie masz się czego obawiać. Ja go stosuję z powodzeniem i ogromnym zadowoleniem :)
obawiam się tylko o stare zaschnięte plany, które planuję doprać po kilku latach ;)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Dorka123 napisał:
obawiam się tylko o stare zaschnięte plany, które planuję doprać po kilku latach ;)
Może nie po pierwszym praniu, ale warto spróbować.
Czytając Wasze opinie, fajnie że coś takiego jest na rynku.
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Zrobiłam fotkę plamom jeśli chodzi o buraczki i sok pomarańczowy wszystko ładnie się sprało.
 

Attachments

  • IMG_7804.JPG
    IMG_7804.JPG
    597,8 KB · Wyświetleń: 0
  • IMG_7799.JPG
    IMG_7799.JPG
    475,9 KB · Wyświetleń: 0
D

Dobrawa

Guest
Heh ja w święta przeżyłam załamanie bo nie dość, że plamy po barszczu to jeszcze po czerwonym winie które moje dziecko umiejętnie wylało na stół i na siebie :) Na szczęście udało się wszystko sprać, więc ten oplamiacz rulez.
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
plamy najlepiej namoczyć jednak gdy nie zejdą można zastosować odplamiacz loveli,jest dobry i delikatny
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Właśnie też się przymierzam do zakupu jakiegoś cudownego środka na plamy..
Powiedzcie mi ja używacie odplamiacza? Czy bezpośrednio na plamy na danym ubranku? Czy hurtowo namaczanie np.w wannie? Czy też bezpośrednio do pralki? Help :/ (niedoświadczona pogromczyni plam)
 
D

Dobrawa

Guest
Jak trudna plama to na ubranki , troche przetrzymaj i dodatkowo do prania porcje.
 
Do góry