Wytrysk

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Hej....:) Może mój temat wyda się dziwny. Ale ciekawi mnie to, od czego zależy ilość wytrysku. Czasem już dużo ... bardzo a czasem bardzo mało prawie wcale. Osttanio jak się kochałam z chłopakiem 2 razy pod rząd nie było zbyt długiej gry wstępnej. Może dlatego było tak mało. ?? Możecie podać powody??
 

Korba0811

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
99
Punkty reakcji
0
Ilość spermy uzależniona bywa od ilości wypitych uprzednio płynów :)

Ilość i gęstość jest też związana z ilością stosunków :]
Czym częściej tym jest jej mniej i jest gęściejsza :D
 

Monia12345

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
A to nie jest to też uzależnione od tego, ze chłopak był bardziej lub mniej podniecony??
 
L

ldreamer

Guest
jak masturbowal sie wcześniej/miał stosunek, spermy bedzie miał mniej.
A jak np przez tydzień nie bedzie mial żadnej aktywności seksualnej to bedzie niezły sex :)
 
L

ldreamer

Guest
ale jest wiecej energii ;] po pierwszym wytrysku bedzie drugi, trzeci :p itd aż sie nie zmeczy :)
 

meda

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
a co robicie jak kochacie się z dziewczyna bez gumki , bo z gumka to wiadomo wytrysk lepi do gumki gumke się zdejmuje i jest czysto , ale jak kochacie sie do gumki i dochodzicie w dziewczynie to co pozniej ? wycieracie sie chusteczkami ? a dziewczyny co wy robicie? bo pozniej jak sie wstaje to sperma wycieka...
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
bo pozniej jak sie wstaje to sperma wycieka...
no owszem, wycieka... nie ma problemu jak się to robi przed zaśnięciem, to potem rano jest w miarę sucho, tylko na prześcieradle są plamy ;P
a jeśli potem nie mogę sobie pozwolić na wylegiwanie się w łóżku, to wycieram się trochę chusteczką. mój chłopiec też sobie zazwyczaj sprzęt wyciera. najfajniej (i najhigieniczniej) jest potem wziąć sobie wspólną relaksującą kąpiel, bądź prysznic.
 

ishtar1985

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
a moim sposobem na "wyciekajaca sperme" jest tuż po stosunku wtanie z lozka... przylozenie chusteczki do pochwy i "parcie" zeby sperma wyleciala bo sama to dopiero jak juz to za jakis czas moze pocieknąc... wiec wole od razu ją "wyrzucic" ;)
 
Do góry