Wytłumaczcie Mi Jedną Rzecz

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
nie bede owijać w bawełne wale prosto z mostu :) - mam kolezanke(Kasie) która raz jest w stosunku do mojej drugiej kolezanki(Kamila), zaczepiscie milutka, udaje ze ją bardzo lubi, po jakimś czasie bez powodu przestaje się do niej odzywać :mruga: wyzywa się na niej,w sensie dosłownym,tzn. jak jej coś nie pójdzie to jest wina wlasnie Kamili,obojetne co by się nie stało, jednak wystarczy żeby Kaśka powiedziała - Kamiiilkooo, a Kamila leci do niej na kazde praktycznie zawołanie, pozniej mi sie zali ze nie wie co sie dzieje i dlaczzego Kaska ją tak traktuje. Jak ja mam jej wytłumaczyc ze osoba ktora ona uwaza za przyjaciolke najzwyczajniej w swiecie ją wykozystuje? Probuje jej wytlumaczyc i jakos mi nie wychodzi, macie jakies pomysly ??? pozdrówka :*
 

Ronia_hopsasa_mr

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bełchatów
Takie sprawy to najlepiej prosto z mostu! musisz jej powiedziec udowodnić ze tamta małpa ja najzwyczajniej robi w balona! Swoją drogą ałdna zdzira z niej skoro tak traktuje swoje koleraznki ba przyjaciółki! Brak słów! a tej pokrzywdzonej musisz powiedziec co jest raz sie obrazi, drugi ale w koncu zrozumie!
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
oj najlepiej jakbys sie dowiedziala od niej co ja tak do tej kaski ciagnie....moze jest cos o czym nie wiesz i dlatego ona sie tak zachowuje...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Kamla napewno bardzo licze sie ze zdaniem Kaśi. A ona nic sobie nie robi z uczuć innych i ma to wszystko głęboko w D... i myśli że tak można robić.No fakt. Ale jak ktoś nie uświadomi tego Kamili to dalej będzie sie tak działo. ( Kamila chyba nie wie co to znaczy przyjaźń taka prawdziwa, i ślepo wierzy w to że Kaśka to jej przyjaciółka ).
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Na to chyba zbytnio sposobów nie ma, Twoja koleżanka bedzie musiałą sama dojść do tego, że tamta zachowuje sie bezczelnie wobec niej i ją wykorzystuje, możesz z nią na ten temat pogadać, może jeszcze ktoś widzi problem i też z nią porozmawia... ona wkońcu przejrzy na oczy, ale wiem, że chciałabyś żeby ona jej tak już nie traktowała.
 

PaweLLo

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z Polski
Mi się to wogule w głowie nie mieści. Poprosu ta kaśka wyładowuje swoje problemy. stresy. porażki na swoich znajomych , koleżankach, przyjaćiółkach. Powinnaś pogadać z Kamilą. 3 mam kciuki
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Po prostu: przepraszam, ale nie mam pojęcia dlaczego Ty to robisz. przeciez to jasne, ze onma cię bezczelnie wykorzystuje ! :] Dodając ejscze jakies nie moge na to patrzeć. I aluzje, tak, zeby pmyslala, ze stawiasz jej ultimatum, ;) tylko łagodnie :p bo potem mzoesz tego nie odkręcic
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Na to chyba nic sie nie da poradzic, ona sama musi to zrozumiec... A moze ta jej kolezanka ma powod ??
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
Cała sytuacje znam dokładnie, wiem ze w 1 LO było miedzy nimi luzik,jeździły razem busem do sql i tak dalej, przyjaźniły sie po sql zawsze na jakas pizze czy gdzieś jak był czas, a po półmetku się zaczeło, no i tłumacze jak krowie na granicy za przeproszeniem że Kaśka ją wykozystuje jak sie tylko da, jak coś potrzebuje to jest wtedy wielka qmpela, przez jakiś czas luzik gadaja, smsy, sygi... a pozniej dosłownie w 5 minut sie przestaje do niej odzywać bez powodu :mruga: nie wiem jak to zrobie ale ja jej wytłumacze bo nie znosze takich ludzi jak Kaśka. Dziekuje wszystkim za odpowiedzi :)
 
Do góry