Wyspa Sobieszewska

K

kamilll27

Guest
Być może ktoś z Was miał przyjemność być na tych pięknych terenach północnej Polski i wymienić się ze mną relacjami. Opierając się na portalu - sobieszewo.biz - jestem pod wrażeniem tego miejsca. Znalazłam już wszystkie możliwe dla mnie połączenia z tą wyspą, a nawet całkiem ciekawy Hotel Renusz, znajdujący się w tamtejszej okolicy. Propozycja wyjazdu na Wyspę jest o tyle bardziej dla ekscytująca, że jest ona Wyspą Ekologiczną, może wreszcie poznam miejsce, które przepełni mnie świeżym, jodowanym powietrzem i piękną naturą. Podobno właśnie w tym miejscu jest najpiękniejszy widok zachodzącego słońca... Co o tym myślicie?
 

Vainte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Wyspa Sobieszewska śliczna jest. Jeżdżę tam co jakiś czas, głównie jak zaczyna się czerwiec.
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
No wyspa Sobieszewska jest wyjatkowym miejscem. W sumie to jest dość młoda, bo ma 116 lat i nie jest tylko naturalnym tworem. Jest tam po prostu pięknie! Warto pojechać, na pieszą wedrówkę, na rower.. jak ktoś bedzie bardziej zainteresowany to jest stronka wyspy :)
 

teoyaomqui

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdańsk
Fakt, jest tu pięknie. Chociaż jak się ma to na co dzień to jakoś umyka cała radość obcowania z naturą.. Zwłaszcza, jak trzeba spędzić sporo czasu w autobusach ;)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Nie ma co porównywać Szczecina i Sobieszewa. Są to dwie całkiem różne miejscowości.

Wyspa jest odpowiednia, gdy ktoś chce poobcować z naturą(m.in rezerwat przyrody), poopalać się(w miarę czysta plaża), ale jako samych większych atrakcji nie ma co tam szukać. Noclegi w miarę tanie jednak barów i restauracji tylko 3 :/ Wrażenie robi most po którym wjeżdża się na wyspę :]
 

sadzonka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
126
Punkty reakcji
0
wyspa sobieszewska jest naprawdę piękna.no i to chyba jedyne miejsce gdzie jeszcze można znależć bursztyn. od maja bądź czerwca mozna będzie dopłynąc tam tramwajem wodnym.
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Wyspa Sobieszewska suuuper ;)) To jest idealne miejsce dla ludzi chcących odpocząc ;) Polecam też kawałek dalej Świbno! I wejście Wisły do morza. Latem jest super plaże nie są tak zaludnione jak w trójmieście. można mieć dla siebie kawałek plaży i słuchać tylko szumu morza ;)
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja tam się zgodzę z super opinią o wyspie sobieszewskiej, byłam, widziałam, cisza spokój i tanio:)
 
Do góry