Wysoka i szpilki.

A

awaluda

Guest
Moim zdaniem to zależy jak ty się czujesz. Nie widzę nic złego byś założyła na specjalne okazje
 
A

Aleksa24

Guest
Przecież modelki również nie mogą być niższe niż bodajże te przysłowiowe 175 cm, a w szpilkach wyglądają świetnie, więc dlaczego i Ty nie możesz ?. Najważniejsze żebyś sama czuła się piękna, a to na pewno wpłynie na postrzeganie twojej osoby jako bardziej atrakcyjnej, więc nie ma co się obawiać, tylko zakładać i pokazać wszystkim klasę. Pozdrawiam :)
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Ja jestem wysoka (177-178cm) i czasem zdarzy mi się założyć wyższy obcas - a co ! :). Grunt to żeby oczywiście nie był za wysoki. Wtedy czułabym się niekomfortowo i tak trochę jednak jakoś za wysoko. Trochę zazdroszczę niższym dziewczyną że właśnie mogą sobie pozwolić na taką szpilę ;)
 

Wilijka

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Noś dziewczyno, póki możesz! Potem, jak będziesz stara i będą cię nogi bolały, to już nie założysz. Faceci kochaja wysokie panny - jak któryś ma kompleksy, to bedzie mu przeszkadzało nie tylko, że jesteś wyższa, ale też, że jesteś mądrzejsza, albo lepiej sobie radzisz z mapą, więc na takich zycia szkoda!
 

Jolka Fasolka

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
ok, to może nie wygląda jakoś szalenie dobrze, ale miej to gdzieś. Ja jestem niska i zawsze chodze na płaskim
 

thirtyfashion

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja też jestem wysoka, ale uwielbiam szpilki i nie mam żadnych oporów. Jak dobrze się czujesz to noś i niczym się nie przejmuj!! :)
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
A czemu nie? Jeśli pięknie kobieta wygląda? W tych czółenkach moja kobieta jest wyższa ode mnie, a uwielbiam ją w nich. Mam od Merg jeszcze dwie podobne pary.

pol_il_Szpilki-Na-Platformie-GIANNA-47405.jpg
 

Dagmara34

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
zakładaj, jeśli tylko lubisz i dobzre sie w nich czujesz i nie przejmuj wcale:)
 

Marta298

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2016
Posty
37
Punkty reakcji
3
Ja jestem wysoka i noszę szpilki. Zupełnie nie obchodzi mnie kto co o mnie pomyśli i wam dziewczyny radzę mieć takie samo podejście ;-)
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
pol_il_Rozowe-czolenka-na-szpilce-zamszowe-48272.jpg

Merg - to od nich. Ładne, estetyczne, wygodne, nie rzucają się w oczy i moim zdaniem właśnie tak powinno wyglądać tego typu obuwie.
bez głupiego wydawania kasy na coś, co nie ma stylu.
 

kasia8907

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
2
Ja też jestem wysoka i dobrze znam Twój problem. Moja przyjaciółka ma 160 w kapeluszu, a ja mam ponad 175 cm. Jeśli gdzieś idziemy zaszaleć to umawiam się z nią, czy idziemy w szpilkach, czy raczej na sportowo :) bycie wysokim to atut :)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja znam dziewczynę, która ma powyżej 1,8 m wzrostu i chodzi w szpilkach. Dobrze się w nich czuje no i ma wysokiego męża. Facet ma lekko ponad 2 m, więc jak ubierze obcasy to nadal fajnie przy nim wygląda ;)
 

dagmarapa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Moim zdaniem na wysokich kobietach szpilki skórzane wyglądają najlepiej, wysokie kobiety w szpilkach są mega seksowne.
 
Do góry