Wysoka gorączka

IvonaO

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Co poradzić na wysoką gorączkę 39,5 stopni? Chłopak ma 20 lat. Nie wiem czy taki temat już był czy nie. Nie mam czasu szukać. Jeśli tak - proszę o przekierowanie. Proszę o jakieś rady. Pogotowie dało tylko zastrzyk, apteki zamknięte.
 

IvonaO

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Za daleko ;( Gdybym mogła to bym tam była

Ale bardzo dziękuję za odpowiedź
 

zalogujsie94

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam. Czy ty też jesteśniezadowolony z dotychczasowej opieki medycznej? Znam świetne rozwiązanie jak dobrze i tanio korzystać z opieki medycznej. Gorąco polecam opiekę medyczną SIGNUM. sam jestem ich klientem i jak dotychczas jestem naprawdę zadowolony. Kosztuje mnie to jedyne 1,50 zł dziennie. Do tego w całej Polsce dostepnych jest ponad 800 placówek. Zespół tworzy kadra znakomitych lekarzy i specjalistów mających dostęp do najnowszych sprzętów. Wszytko to jest do mojej dyspozycji bez czekania w tygodniami na wizytę. Zainteresowany? Napisz do mnie po więcej informacji: mail: dawidpomoc@o2.pl gg: 3757363
 

enterme

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
jeśli chodzi o doraźną pomoc: najskuteczniej i najszybciej gorączkę zbija Pyralgina (bez recepty). Kiedyś nagle gorączka podskoczyła mi do prawie 40 i nie wiadomo było co robić - pomogła mi.
 
G

Gumri

Guest
Zgadzam się z moim przedmówcą. Najlepszym sposobem na zbicie gorączki jest Pyralgina, no i oczywiście wizyta u lekarza.
 
N

nianiaSweet

Guest
potwierdzam, ale osobiście polecam tą sprint w saszetkach ponieważ dziąła szybciej niż ta zwyczajna.
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
ja ostatnio miałam grypę to mi pomógł ibum forte, zbił gorączkę dosyć szybko. A tak oprócz tego to zimne okłady na czoło
 
N

nianiaSweet

Guest
kiedyś też stosowałam ibum ale w porównaniu z pyralginą nie miał szans w zwalczaniu bólu.
 
G

Gumri

Guest
Pyralgina jest o tyle dobra, że jedna tabletka, czy saszetka skutecznie niweluje ból, nie trzeba brać 2 czy więcej tabletek aby skuteczność była na wysokim poziomie :)
 
N

nianiaSweet

Guest
nie ma potrzeby łykania więcej niż jednej tabletki pyralginy ponieważ jest to najsilniejszy dostępny na rynku lek przeciwbolowy dlatego jedna tabletka w zupełności wystarczy żeby rozprawić się z bólem.
 

modek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
Tabletka, a od niedawna i saszetka do rozpuszczenia w wodzie, bo pyralgine mozna dostać w dwóch wariantach, kto co lubi.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja wolę wersję saszetkową, ponieważ rozpuszczana pyralgina ma przyjemny pomarańczowy posmak.
 

modek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
Zawsze na wysoką goraczke pomagala mi pyralgina, a od niedawna pyralgina sprint
 
Do góry