Wypryski Na Plecach:(

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
mydło siarkowe (ok 4zł w aptece) i dobra szczotka do pleców ;) i codzienne szorowanko
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Ja tez to mam :/ i mam tego wrr doścjuż powli ;] natomiast wyciskam je bo jestem jakims odmiencem który lubi się na nich wyzywac :sexy: nie pamietam kto to napisal, bodajze mał*czarna, ze jak sie wydusi jednego drugi powstaje obok. Nieprawda, jezeli dobrze się "wyszoruje" mydłem i wodą to będzie ok, bo to >gów**< xDD się nie zalęgnie :p
 

themob

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Miasto
Boćki
mi opalanie sie pomogło każdy w okresoe dpjrzewania musi przez to przejść!! polecam mydło przeciwbakteryjne protex albo clearasil
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja rowniez polecam opalanie a do tego ewentualnie jakis zel np Clerasil lub Clin and Clear
 

Villia

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no niestety każdemu pomaga co innego, ale ze słońcem nie przesadzajcie, bo na starość będziecie mieć 10x więcej zmarszczek i brzydką skórę. nie wazne, ja radzę iść do dermatologa po jakiś kremik odpowiedni do typu skóry i pory roku, bo niektóre medykamenty przy dłuższym kontakcie ze słońcem moga powodować uczulenia i inne takie.
nie załamuj się. a tak wogóle to strasznie mi się nie podoba jak ktoś ma tego chol*** naprawdę dużo na plecach i jeszcze przesadnie je odsłania, bleee....
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Zastosuj Zineryt zawiesina zewnętrzny koszt około 46 zł starcza na miesiąć dwa razy dziennie smaruj zero wyprysków jako przyszły lekarz zalecam ci to :p :p
 

pomafi

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
A zgadnijcie :P
Mi na takie coś pomogła szczota do pleców, potem przemycie detromycyną ze spirytusem (od lekarza) i posmarownie tego jakimś beztłuszczowym kremem, lub żelem nawilżającym. Od biedy można użyć sam spirytus, lub któryś z toników powszechnie dostępnych w aptekach.
Jak już ktoś się lubi nad sobą znęcać, i używa siły do wywabienia tych krostek, to przypominam o podstawowych zasadach higieny (czyste ręce, a szczególnie paznokcie!, lub rękawiczki, odkazić przed i po "zabiegu" skórę), bo potem powstają zakażenia i jest jeszcze więcej zabawy.
Słońce oczywiście - tylko bez przesady.
Pozdrawiam
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Mi na takie coś pomogła szczota do pleców, potem przemycie detromycyną ze spirytusem (od lekarza) i posmarownie tego jakimś beztłuszczowym kremem, lub żelem nawilżającym. Od biedy można użyć sam spirytus, lub któryś z toników powszechnie dostępnych w aptekach.
Jak już ktoś się lubi nad sobą znęcać, i używa siły do wywabienia tych krostek, to przypominam o podstawowych zasadach higieny (czyste ręce, a szczególnie paznokcie!, lub rękawiczki, odkazić przed i po "zabiegu" skórę), bo potem powstają zakażenia i jest jeszcze więcej zabawy.
Słońce oczywiście - tylko bez przesady.
Pozdrawiam
słóńce w niektorych przypadkach powoduje zwiekszenie ilosci wypryskow :/
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ale na ogol wysusza wypryski a o to przeciez chodzi :)
Stosuje rozne zele i peelingi antybakteryjne a jesli nie bedzie zadnego skutku to udaj sie do dermatologa lub kosmetyczki.
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Eh... Mi to od niedawna zaczyna to się robić... Narazie tego jest niewiele, ale zawsze coś :/ Ostatnio mama mi wyciskała.Jednak ja ostatnio się zastanawiam nad peelingiem i zobaczę.No i jeszcze te plecy będę szorować :D

jako przyszły lekarz zalecam ci to :p :p
KeRiO Ty lekarzem? Hmm... Niezbyt mogę sobie wyobrazić Ciebie w tej roli :p
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
Nigdy nie miałam z tym problemów ale ponieważ mój facet ma coś takiego dowiedziałam się że kąpiele w szałwi pomagają ... ma to jakieś działanie przeciwbakteryjne ...
 

pomafi

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
A zgadnijcie :P
Ostatnio dobry myk mi wyszedł - szczota do pleców, a na niej...pasta do zębów. Na razie jest dobrze :D
Pozdrawiam
 

piotreeq

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Na twarzy sa inne wypryski i na plecach czy ramionach. Moze tak samo wygladaja ale sa całkiem inne. Moja kolezanka tez wyciskal i tak cały czas...az pewnego razu zniknęły ale zostały jej blizny...więc nie radze ci...chyba ze chcesz miec pamiatke po tego typu wypryskach... :p


I to jest bardzo dobra odpowiedz!! Wyciskanie powoduje pojawienie sie blizn najlepiej zgłos się do dermatologa.
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Jezu ludzie co wy tu za bzdury wypisujecie...haha

"nic nie pomoze ...musisz czekać aż samo zejdzie" to już w ogóle mnie rozwaliło .
Albo wyciskanie - powodzenia haha
( a plecy będa na pewno o wiele ładniejsze...zwłaszcza całe w bliznach , które zlikwidujesz tylko za grube pieniądze- złuszczanie nakórka itp.)

Ostatnio dobry myk mi wyszedł - szczota do pleców, a na niej...pasta do zębów. Na razie jest dobrze :D
Pozdrawiam

Szczotka?? To na pewno nie do zmian ropnych...wtedu rozniesiesz sobie po całym ciele te pryszcze...
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
Hmm ja tez pare drobnych wyprysków na plecach...
zazwyczaj smaruje każdego maścią Benzacne , a jak nie mam tzw. "ropnych" wyprysków, używam peelingu (mam taki oczyszczający i złuszczający zrogowaciały naskórek z aloesem z Avonu...) . No i oczywiście toniki i te sprawy....
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Poszukałam w moich poradach dla urody (zbieram sobie takie artykuły z gazet :p )i oto co znalazłam:

Najlepszym sprzymierzencem w walce z nieczysta skóra pleców jest peeling mleczno-solny.
Łatwy do sporządzenia i zastosowania:
należy zmieszać 4 łyżki stołowe soli morskiej z 2 łyżkami otrębów migdałowych.
Do tego dodać tyle mleka, by powstała łatwa do rozprowadzenia papka.
Następnie nałożyć ja na wilgotna skórę i energicznie ścierać. Spłukać zimna wodą


Sama tego nie próbowałam, więc nie mogę polecić.
 

zofka

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
bla ble blu...
Ja proponuje zeby plecy myc tym samym co twarz czyli jakis zel czy cos...
 

pablo_lo

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Też kiedyś miałem syfy na plecach i ramionach, mi pomogło słońce. Myślałem sobie że już nigdy się tego nie pozbęde, po kilku seansach na plaży, na plecach nie było już śladu i do tego sexi opalenizna :D
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
wyciskanie nie jest najlepszą metodą. proponuję używać mydła siarkowego (do zakupu w większości drogerii, jak nie znajdziecie tam, to są w REALu zawsze :D ). poza tym słonko, może solarium. wycisnąć w ostateczności, ale zawsze istnieje ryzyko zakażenia ;/
 
Do góry