Wyprawka szkolna

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
My jesteśmy jeszcze na etapie przedszkola.🙂 Więc nie do końca na temat...
Synek kocha hot wheelsy i ''Psi patrol'', więc staramy się mu kupować rzeczy z jego ulubionymi bohaterami/ motywami. Np. ostatnio kupiłam mu plecak przedszkolny z tymi pieskami w Smyku, ale dużo rzeczy ma z Pepco, Kika.
Stricte wyprawkę(materiały na zajęcia) zamawia przedszkole, a my tylko za to płacimy. W zeszły roku było to coś ok. 300 czy 400 zł na półrocze. Nie pamiętam dokładnie.
W tym roku dopiero się dowiemy, bo zebranie jeszcze przed nami.;)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
A do której klasy? Pytasz bardziej o plecaki, piórniki czy przybory?
U nas takim nieoczywistym hitem były wymazywalne długopisy,
ale nie takie zwykłe, tylko te z astry, z jednorożcami ;)
Córka jest w 2 klasie uwielbia nimi pisać.

WhatsApp Image 2023-08-07 at 19.40.48.jpeg
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
U nas rewelacyjne też zeszyty i skoroszyty ASTRA <3 Moje zachwycone kolorami. W rzeczywistości super intensywne.

astra.jpg
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Też je mamy, mega fajny neonowy efekt. A skoro już przy neonach jesteśmy to ostatnio trafiłam na frutolinę neonową i pastelową, kupiłam sobie tym samym kilka godzin spokoju ;)
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Też je mamy, mega fajny neonowy efekt. A skoro już przy neonach jesteśmy to ostatnio trafiłam na frutolinę neonową i pastelową, kupiłam sobie tym samym kilka godzin spokoju ;)

Nie wiedziałam że jest neonowa. Znam pastelową, ale neonowa? Gdzie kupowałaś?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
U mnie wczesnoszkolniak i wczesna nastolatka. :D Tak więc rozstrzał spory i każde musi mieć po swojemu. Wtajemniczycie mnie co to ta frutolina? Pierwsze słyszę 😅
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Frutolina to taka jakby ciastolina, ale pięknie pachnie owocami. Jest pastelowa, neonowa, no i tradycyjne kolory też oczywiście.
Kazdy kolor ma swój owocowy zapach. Dostępne są w sklepach papierniczych albo takich z zabawkami, nawet w empiku kupowałamfruto.jpg
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
My kupiliśmy w końcu neonową i dzieciaki w super szale tworzenia :) Mamy też farby do malowania palcami. Fajna ta ASTRA.

371392114_856172009224618_5544113967542734953_n.png
 
Do góry