wypierdki na skórze?

dwiescie

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
mam 19 lat i ostatnio zaczęły wyskakiwać mi w roznych miejscach na calym ciele czerwone kropki, nie wiem jak to okreslic. nie sa to syfy tylko jakby liszaje na ktorych skora na łuszczy. uprawiam sport, wiec czesto sie poce ale rownie czesto myje ;) wiec odpadaja jakies potówki, pozatym pojawily sie nawet na zewnetrznej stronie dloni. Na razie nie jest ich drastycznie duzo ale codziennie znajduje nowe. prawdopodobnie po swietach skocze do dermatologa, ale moze ktos mi powie co to moze byc?
aha, ospe juz przechodzilem ;p
pozdro
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hmm tak jak opisujesz to chyba potówki wyglądają, ale skoro to odpada to może jakieś uczulenie... :niepewny:
Dobrze, że wybierasz się do lekarza to On Ci powie dokładnie jaka jest tego przyczyna ;)
 

dwiescie

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
no kurde potówki wyskakuja w konkretnym miejscu i jak nazwa wskazuje przez nadmierna potliwosc i brak dobrej higieny. Ja o higiene dbam bardzo dobrze a te :cenzura: wyskakuja pojedynczo doslownie na calym ciele, na przedramieniu, na dloni, na udzie, na brzuchu, na plecach.
Naprawde nikt nie wie co to moze byc albo jak to zwalczac? moze to niedobor jakis witamin?
 
Do góry