Wypadanie włosów

Odin

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
2
od 8 miesięcy zapuszczam włosy od pewnego czasu zaczęły mi dosyć często wypadać pojedyncze włosy i mam takie pytanie co zrobic zeby mi przestały wypadac? czy wogole przejmować sie takim czymś? co mogło spowodować takie wypadanie?
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
wypadanie włosów u mężczyzn uwarunkowane jest genetycznie. raczej niewiele możesz z Tym zrobić.
 

kleopatra36

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
O długie włosy trzeba dbać :) Ja również mam długie włosy (do pasa). Zacznij używać odżywek i specjalnych szamponów do zdegenerowanych włosów. Po za tym nie susz ich suszarką ani nie używaj prostownicy. W zimie noś czapke albo zakładaj kaptur, a jak jest mocny wiatr to tez powinieneś jakoś je osłaniać :)
 

Odin

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
2
O długie włosy trzeba dbać :) Ja również mam długie włosy (do pasa). Zacznij używać odżywek i specjalnych szamponów do zdegenerowanych włosów. Po za tym nie susz ich suszarką ani nie używaj prostownicy. W zimie noś czapke albo zakładaj kaptur, a jak jest mocny wiatr to tez powinieneś jakoś je osłaniać :)

wszystko robię jak piszesz tylko prostownice używam ale bez niej się nie obejdzie :p
 

kleopatra36

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
W takim razie musisz zadecydować czy wolisz prostować i w ten sposób dalej niszczyć włosy, co doprowadzi później do tego że będziesz zmuszony ściąć czy od razu zetniesz... Innych mądrych rad nie ma :)
 

Sylwan3

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
zapuszczam podcinam tez mam dlugie wlosy ale nie susze suszarka i nie prostuje :p
 

Odin

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
62
Punkty reakcji
2
ale nie używając prostownicy wyglądam jak debil xD
 

Sylwan3

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
wiem jak to wyglada xD uzywaj grzebienia a włosów nie trzeba prostwoac mi same sie układaja jak chce xD
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Dłuższy włos bardziej obciąża cebulkę włosa, dlatego wypadają. Kup jakiś szampon wzmacniający i po sprawie i dbaj cały czas o nie tak jak ci wyżej pisali :)
 
Do góry