wypadanie włosów

mountain_dew1

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
witam.
Jestem długowłosym chłopakiem :) zapuszczam wlosy jakies 3 lata. bez zadnego podcinania nic z tych rzeczy. po prostu sobie rosną. do tego momentu nic sie z nimi nie działo, lecz od niedawna po prostu stały się rzadsze i po kazdym czesaniu na szczotce jest kłąb włosów.....

Co zrobić?
jakis preparat?
moze cos naturalnego?

Pozdrawiam
 

heyfire

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Chętnie pomogę chociaż jestem dziewczyną. Wygląda na to, że masz jakieś braki w diecie i przydałoby odżywić się . Też miałam podobny problem z włosami i bardzo mi pomógł preparat Hair, skin and nails firmy Nutrilite. Myślę, że to mogłoby być coś dla Ciebie, bo to preparat naturalny - wyciag roślinny, a nie żaden syntetyk. Jeżeli masz jakieś pytania to pisz proszę na: heyfire@o2.pl.
Pozdrawiam :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
kup sobie tabletki ze skrzypek "skrzypowita" może być
ja mam bo mi też włosy wypały i powiem Ci, że pomaga
a to może być też byś spowodowane brakiem magnezy
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no właśnie albo idź do dermatologa coś Ci przepisze na to :)
 

Marzena Grunau

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z wielkopolski
Mi pomaga wyciąg ze skrzypu polnego. Polecam.
Tak na marginesie dodam, że jesieną zazwyczaj wypada mi więcej włosów niż w innych porach roku, wiec nie martwiłabym się tym nadmiernie.
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Mogą wypadać ze względu na porę roku, wypadają stare i wyrastają nowe. Jeżeli wypadanie spowodowane jest brakami w diecie to stosuj np preparaty ze skrzypem polnym, są też tabletki typu revalid itd specjalnie na zdrowe włosy itp możesz spróbować też jakieś maski do włosów :)
 

mountain_dew1

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
kupiłem dzisiaj skrzypovite i biore od kilku dni FALVIT. martwie sie troche ze to moze byc lysienie, bo u mnie w rodzinie dziadek kompletnie łysy. zakola delikatne mam. no ale mam nadzieje ze to nie to :)
 

heyfire

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
kupiłem dzisiaj skrzypovite i biore od kilku dni FALVIT. martwie sie troche ze to moze byc lysienie, bo u mnie w rodzinie dziadek kompletnie łysy. zakola delikatne mam. no ale mam nadzieje ze to nie to :)

No ale tak nagle sie nie łysieje:) Na pewno suplementy Ci nie zaszkodzą chociaz mi skrzypovita tylko zaszkodziła a nie pomogła:(
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
witam.
Jestem długowłosym chłopakiem :) zapuszczam wlosy jakies 3 lata. bez zadnego podcinania nic z tych rzeczy. po prostu sobie rosną. do tego momentu nic sie z nimi nie działo, lecz od niedawna po prostu stały się rzadsze i po kazdym czesaniu na szczotce jest kłąb włosów.....

Co zrobić?
jakis preparat?
moze cos naturalnego?

Pozdrawiam


po miesiacy skrzypowity beda efekty ale tylko na jakis czas, bo wypadanie wlosow to juz taka faza w roku cos podobnego do wypadanie siersci psa ;)
 

mountain_dew1

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
aaha. no wzialem poki co 2 tabletki i na razie nie mam problemow, oby tak dalej. :) mam nadzieje ze nie ołysieje bo jestem w stanie stwierdzić że włosy to jedna z niewielu rzeczy ktore mi sie w zyciu udaly :D wszyscy mi ich zawsze przez cale gimnazjum zazdroscili ze takie geste itp... a teraz po kąpieli jak patrze w lustro to widze na czubku głowy jakby wiecej skóry troche niz kiedy indziej i ogólnie słabsze te włosy na całej głowie.. mam nadzieje ze przejdzie to razem z jesienią :) trzymajcie za mnie kciuki :) pozdro
 

Madzia1983

Księżniczka Króla :)
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
2 351
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Południe Polski- Śląsk-Tychy
a ja proponuje odżywkę do włosów wax, mogę potwierdzić skuteczność tego preparatu, używa się go co kilka dni i na prawdę poprawia się po nim kondycja włosów, ;)
heyfire, widzisz, ja brałam skrzypowitę i nic mi nie było, żadnych kłopotów z żołądkiem.. :) Wszystko w porządku ;)
 

heyfire

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
aaha. no wzialem poki co 2 tabletki i na razie nie mam problemow, oby tak dalej. :) mam nadzieje ze nie ołysieje bo jestem w stanie stwierdzić że włosy to jedna z niewielu rzeczy ktore mi sie w zyciu udaly :D wszyscy mi ich zawsze przez cale gimnazjum zazdroscili ze takie geste itp... a teraz po kąpieli jak patrze w lustro to widze na czubku głowy jakby wiecej skóry troche niz kiedy indziej i ogólnie słabsze te włosy na całej głowie.. mam nadzieje ze przejdzie to razem z jesienią :) trzymajcie za mnie kciuki :) pozdro

Powodzenia:) ale mi po 2 tabletkach tez nic nie było dopiero tak po miesiącu, a trzeba chyba jeść ze trzy miesiące żeby były efekty:) Po tym preparacie Hair skin and nails, nic mi nie dolega a i efekt na głowie widoczny - sporo mam takich nowych, odrastających włosków.
 

legalnablondynka

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Z góry:D
Dokładnie maseczka Wax do włosów słabych i wypadających.
Kosztuje około 15zł. i zwykle dodawany jest do niej czepek,żeby się lepiej wchłaniała.Na początku stosuje się ją co 3-5 dni,potem raz w tygodniu.Jest bardzo wydajna i naprawdę czyni cuda.Kupuje się ją w aptece.Polecam
 
Do góry