Wypadajace Wlosy

Katrina

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wypadaja mi wlosy :(

Co prawda, nie jest to bardzo straszne, ale jednak troche. Zwlaszcza po umyciu wszedzie mam wlosy. Zostaja pozniej na ubraniu..brrr...
Macie jakies pomysly i dobre rady? Zeby wlosy byly silne/zdrowe i ladnie wygladaly?
Jakich szamponow i odzywek uzywacie? Co o nich myslicie?
 
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Gorzów Wlkp.
Witam! Przyczyn wypadania włosów może być wiele - od problemów hormonalnych, przez różne choroby po złą dietę i niebobór witamin i minerałów.
Dobrze jest brać skrzypowite. Doskonałymi kosmetykami, które pomagają przy wypadaniu włosów, to kosmetyki firmy Radical oraz z herbapolu Capitavit - do wcierania również niedrogi, dostępny w sklepach zielarskich i w aptekach, jedyny minus to jeg zapach.
http://www.farmona.pl/pl/radicalwlosy.html
Zacznij przyjmowć witaminy z grupy B. W aptece dostepna jest witamina B Comlex. Przyda się też Karoten i cynk.
Wszystkie te witaminy odpowaidają za stan włosa.
http://vitamarket.pl/sklep/p390-Sposob-na-...-50-gramow.html
http://www.vitalas.pl/15/page.asp?page_id=...ub_nr=105&id=68
 

marcyś

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Zgorzelec
dziewczyny czy udało Wam się jakoś zażegnać ten problem?? odkąd pamiętam zostawiam spore ilości włosów na szczotce po każdym czesaniu i niby dużo jest środków na to ale wolę się dowiedzieć jak to w praktyce wygląda i co jest naprawdę skuteczne.
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Mi też wypadały, ale już coraz mniej. Zniszczyły się po farbowaniu suszeniu i Prostowaniu. A biorę witaminy tzn. Centrum, niewiem czy jest to dobre ale wiem że jest tam dużo tych witamin. I mamuś kupiła mi maseczka odżywczą do włosów. Jest tania i chyba dobra. Kosztuje ponad 10 złotych i po niej włoski były mięciutkie i mniej mi wypadło przy czesaniu.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
ja byłam z tym u dermatologa,
bo mi straasznie wypadały
bałam sie że wyłysieje :/
przepisał mi płyn Alpicort za...50 zł
kupiłam i na szczescie pomogło ! :)
ale taniej wyjdzie jak kupisz jakis
szampon na wypadanie włosow,
teraz jak o tym mysle to tez bym
kupiła, zaoszczędziła bym chociaz
 

anulka_200

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj sie...
dziewczyny czy udało Wam się jakoś zażegnać ten problem?? odkąd pamiętam zostawiam spore ilości włosów na szczotce po każdym czesaniu i niby dużo jest środków na to ale wolę się dowiedzieć jak to w praktyce wygląda i co jest naprawdę skuteczne.


Też mam ten sam problem :/ i nei wiem co zrobić... nom ale widze ż e muszę iść do jakiejś apteki lub drogerii
 

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
ja używam odżywki Radical i musze przyznać że pomaga.a jest niedroga kosztuje coś około 14 zł.
 

Alpejskie Mleczko

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2006
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
42
polecam HUMAVIT-to tabletki jakby ktoś nie wiedział
mi bardzo pomogły,nie są drogie jakieś 9zł za 150 tabletek
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Mnie tez kiedys wypadaly i dermatolog przepisal mi jakas plukanke za 70 zl ale mi nie pomogla :/ Tak jak napisaly dziewczyny wczesniej szampon Radical (ja go uzywalam) i tabletki Humavit (rowniez je bralam). Teraz wlosy wypadaja mi mniej. Mozesz tez skrocic wlosy i to tez pomoze :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Mojaj kuzynce tz tak strasznie wypadały włosy i zastosowała 30 dniowa kuracje, tzn, brała Skrzyp polny w tabletkach... on dobrez działa na włosy, skóre i paznkocie... i jej pomogło, wiec oze tego powinnas spróbowac :)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
mi tesh straszliwie wypadają włosy.. w ogóle wyglądają okropnie.. w ogole rośnie pełno nowych i mam tak, że sterczą jush od samej góry... wrrrr..... chyba na łyso się zetne, bo nie wiem czy coś mi pomoże :/
 

Lilaneczka

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
mi tesh straszliwie wypadają włosy.. w ogóle wyglądają okropnie.. w ogole rośnie pełno nowych i mam tak, że sterczą jush od samej góry... wrrrr..... chyba na łyso się zetne, bo nie wiem czy coś mi pomoże :/
na uporczywe wypadanie włosów polecam szampon sabal firmy Ducray bardzo mi pomógł jest naprawde super!!!!!
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
mam ten sam problem czasem to sie zastanawiam czy sie uczesać czy nie ?
A drogi jest ten szampon Durcay ?
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
codziennie może wypąsc około 100 włosów :D ja se ściałam włosy i uzywma odzywki i mi nie wypadają :D
Choc i tak nie ścinałam dla tego by nie wypadały mi włosy tylko tak se :D
 
Do góry