wyniki?

UoBuziarka

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
7 niebo
Oczywiście, że można.
Ja byłam w sekretaraicie swojej szkoły po kod szkoły i moje hasło :D
 

consectatrix

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Z tego, co się orientuję to możliwość sprawdzenia wyników w Internecie mają OKE Kraków i OKE Łomża. Bynajmniej tak było dotychczas, być może coś się zmieniło. Jeżeli chodzi o OKE Łomża to wyniki będą udostępnione do wglądu 30.06. o godz. 00:00. Można więc spodziewać się utrudnionego logowania z powodu przeciążonych serwerów. Żeby się zalogować należy wejść w "Aktualności", tam na środku strony powinien być odnośnik, który przekieruje nas do strony, na której można się zalogować. Jeżeli zaś chodzi o OKE Kraków to istnieje coś takiego jak system OBIEG. Na stronie tego OKE, jeżeli dobrze pamiętam, jest utworzony specjalny 'dział' nazwany właśnie OBIEG. Wystarczy kliknąć i zostaniemy przekierowani do strony logowania, wtedy należy wybrać jako kto się logujemy, uczeń, nauczyciel, dyrektor szkoły. Wpisujecie kod i hasło (najczęściej jest to nr PESEL). Niestety nie wiem, kiedy OKE Kraków udostępnia wyniki w Internecie, ale zapewne nie później niż OKE Łomża. Jeżeli jesteście z OKE Kraków bądź Łomża a nie dostaliście kodów (np. nieobecność na lekcjach przed zakończeniem roku itp.) wystarczy zgłosić się do sekretariatu w szkole, a tam otrzymacie specjalny kod, umożliwiający logowanie i zapoznanie się z wynikami.

Serdecznie pozdrawiam, mam nadzieję, że trochę rozjasniłam sytuację. :)) (pierwszy post na forum)
 

fresa

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
Już wytrzymam do tego 30 czerwca aż nie pójdę po odbiór matury.
 

consectatrix

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Sobota powoli dobiega końca, niedziela, poniedziałek i... tak długo oczekiwany wtorek, czyli wyniki! Myślę, że marne szanse, by wszystkim udało się sprawdzić wyniki w Internecie, choć usilnie w to wierzę. Czy ktoś poza mną stresuje się tak bardzo tymi wynikami i z jednej strony nie może się ich doczekać, a z drugiej nigdy by nie spojrzał na świadectwo? :D
 

Majordomus

Departament ds. kontroli używania mózgów
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
1 281
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Łódź
E tam. Zdałam na pewno, a wyniki mnie nie interesują. Nie róbmy z tego halo.
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
ja to tak sie boje angol jak zdam to minimalnie jak w ogole zdam :(
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
polak to raczej zdam
wiesz klucz tworzy sie wraz z sprawdzanymi pracami więc nie ma sie sugerowac tym co jest w necie , ale ta matura z polaka to jakas taka za latwa byla więc tez sie boje
 

Samar

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
306
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
?
no wiesz mature juz sprawdzili to wiedza ile osob nie zdala ale wyniki to jutro bedą pokazane maturzystom
 
Do góry